28-7-2021

КРАВЕЦЬ - ПРОВІДНА ПРОФЕСІЯ У ЛЕГКІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ ХАРКІВЩИНИ

23 липня 2021 року у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбувся випуск кваліфікованих кравців.
 
Слухачки протягом 10 місяців навчалися під керівництвом досвідченого майстра виробничого навчання Марини Євлахової. За час навчання дівчата опанували технологію виготовлення швейних виробів з різних видів матеріалів , навчались виконувати всі види робіт щодо виготовлення одягу за стандартними та індивідуальними замовленнями, виконувати та читати ескіз моделі, готувати вироби до примірок тощо.
 
Під час проходження виробничої практики на фабриках та приватних підприємствах швейної галузі слухачки вдосконалювали свою професійну майстерність, набували нових знань та навичок. Крім того, під час практики роботодавці мали нагоду оцінити професійний рівень молодих фахівців та запропонували їм після завершення навчання робочі місця.
 
«Яка б не була професія у людини, пов'язаного з пошиттям одягу, головне одне - якісний результат. Адже як здорово бачити, як на людині бездоганно сидить виготовлений тобою костюм, щасливі очі і величезні слова подяки. Я дуже задоволена, що отримала професію кравця», - поділилася слухачка Євгенія.

Роздрукувати