5-8-2021

ШТУКАТУР - ЦІННИЙ РОБІТНИК ДЛЯ БУДІВНИЦТВА

Коли ми чуємо слово «штукатур», то відразу розуміємо, що мова йде про будівельну професію. Так, штукатуром називають людину, яка з причини своєї спеціалізації займається виконанням штукатурних робіт: підготовка поверхонь під основний процес штукатурення, і безпосередньо саме оштукатурювання; ремонт поверхонь, які були оштукатурені раніше.
 
В цілому ж штукатур - це будівельний робітник, який займається оштукатурюванням поверхонь не тільки внутрішніх приміщень, але і фасадів.
 
04 серпня 2021 року у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбувся випуск чергової групи слухачів з професії "Штукатур".
 
Слід відзначити, що вони хоч такі і різні за віком та за попередньою професією, але вони з завзяттям та цікавістю опановували професію штукатура. Це особливо спростерігалось на виробничому навчанні у майстерні, коли вони відпрацьовували практичні навички з оштукатурювання поверхонь.
 
За словами майстра виробничого навчання Наталії Бутенко, дана група слухачів відзначилась працьовитістю та наполегливістю до навчання, що дало позитивний результат - працевлаштування. Більшість випускників працевлаштовуються на місця, де проходили виробничу практику.

Роздрукувати