15-9-2018

           14.09.2018 у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, закінчився перший етап  проекту організації «Станція Харків»  «Створення можливості для подолання важких життєвих обставин жінок за допомогою самозайнятості».   Навчання було організовано для жінок з дітьми з 0 до 7 років, або з дітьми з інвалідністю (без обмеження віку), які зіткнулися з важкими обставинами і живуть в місті Харкові або найближчому передмісті.

          Під час навчання жінки опановували знання та практичні навички за професіями: «адміністратор соціальних мереж», «адміністратор сайтів та інтернет-магазинів», «транскрайбер», «копірайтер, контент – менеджер»,  програму « Adobe Photoshop»,  роботу в MS Word, основи інтернет-маркетингу і маркетингу в соціальних мережах.  Незалежно від обраного напрямку навчання для всіх проводились тренінги: «Особливості роботи в інтернет-професіях», «Самопрезентація», «Складання резюме», «Управління часом», «Самоорганізація і навички продажів Фріланс», «Розрахунки в Інтернеті - типи, методи, безпеку».

         Жінки  мали змогу залишити свою дитину на весь період заняття в дитячій кімнаті, з дітьми працював психолог / аніматор, що покращувало опанування навчального процесу.

         По закінченню навчання жінки отримали посвідчення за напрямками:  «Адміністратор соціальних мереж, сайтів та інтернет-магазинів» та «Копірайтер. Контент - менеджер».

         Очі світились від щастя, тому що вони змогли найти час, повірили у свої можливості та досягли мети – закінчили навчання та склали іспит!  Ми бажаємо успіхів, творчих ініціатив та задоволення від професійних досягнень!

Роздрукувати