3-12-2018

       03.12.2018 у  Харківському центрі ПТО ДСЗ, відбувся іспит за професією «косметик».  Під час навчання слухачі опанували навчальні дисципліни з предметів «косметологія», «основи анатомії та фізіології людини», «шкіряні хвороби», «основи іміджелогії та стилю», «основи організації роботи підприємств краси», «матеріалознавство», «санітарія і гігієна», «матеріалознавство», «електротехніка» «основи психології, професійної етики та естетики». Здобуті знання стали основою для опанування професійних навичок під час виробничого навчання та виробничої практики.

      Під час навчання слухачі відвідали навчально-тренінговий центр «Космостар», виставку краси в «Радмир Экспохолл», навчально-методичний центр «Інтеркосметик», конгрес-семінар з теми «Захворювання, які найчастіше зустрічаються у практиці косметолога». Конгрес проводила лікар-дерматолог вищої категорії, директор клініки Dr.Yudіna С.Г. Юдіна.

      Майбутні косметики за результатами конференц-семінару отримали сертифікати та пакети промоматеріалів про наукову продукцію, отриману за результатами наукової, науково-технічної та науково-організаційної діяльності підприємств, організації МОЗ України, Національної Академії медичних наук України, Міністерства освіти і науки України.

      Виробничу практику майбутні косметологи проходили на підприємствах краси Харківщини, а саме: Салон краси «Ніка студія», Салон «Trinity & Co», Салон «Хелен Стар», ТОВ «Науково-практичний медичний центр» «Данно клінік», ФОП Білецький А.І., ФОП Степаненко Я.О., ФОП Ткаленко О.О.

Роздрукувати