5-1-2021

АДМІНІСТРАТОР: УНІВЕРСАЛЬНА ПРОФЕСІЯ СУЧАСНОСТІ

4 січня 2021 року в навчальному закладі успішно пройшла підсумкова державна кваліфікаційна атестація слухачок групи №30-ХЦ/20 з професії «Адміністратор».
 
У нинішній динамічний час управління організацією є досить складною роботою, яку неможливо виконати тільки завдяки стандартним схемами управління. Необхідний кваліфікований фахівець, який може вміло керувати організацією, виробничими процесами, а також грамотно розподіляти роботу серед персоналу компанії.
 
Протягом всього періоду навчання дівчата гідно пройшли курс теоретичного та практичного навчання, всі здобуті знання успішно закріпили під час проходження переддипломної виробничої практики на підприємствах Харкова та Харківської області, та при написанні пробних кваліфікаційних та дипломних робіт.
 
Державна кваліфікаційна комісія у складі: Галини Бережної, заступника директора з навчально-виробничої роботи, Володимира Цевменко, старшого майстра, Світлани Кас’янової та Ольги Коробки, майстрів виробничого навчання, ознайомились з дипломними кваліфікаційними роботами, з виробничими характеристиками слухачок та відгуками з місць проходження практики на підприємствах, підсумковими оцінками навчальних досягнень слухачок за даною професією.
 
Після підведення підсумків державної кваліфікаційної атестації, члени комісії привітали всіх слухачок з успішним захистом дипломних робіт та побажати успіху нашим випускникам у здобутій професії.

Роздрукувати