14-7-2020

АТЕСТАЦІЯ З ПРОФЕСІЇ "ПЕДИКЮРНИК"

14 липня 2020 року, у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулася державна кваліфікаційна атестація з професії «Педикюрник».

Слухачки опановували професію під керівництвом досвідченого майстра виробничого навчання Яни Адамян. Під час навчання вони отримали початкові навички з професії: навчилися чистити нігті на пальцях ніг, надавати нігтям потрібну форму, обробляти кутикулу, очищати нарости на ступнях і п'ятах, обробляти врослі і деформовані нігті, робити масаж ніг і доглядати за шкірою і нігтями, покривати нігті лаком тощо.

На атестації дівчата презентували свої роботи: класичний педикюр, європейський педикюр, апаратний педикюр, SPA-педикюр. При виконанні робіт враховувалися особливості стану ніг клієнтів: суха або груба шкіра, врослі нігті, тріщини. Ці особливості також були описані в письмових екзаменаційних роботах, як і технологічні процеси виконання різних видів педикюру та догляду за шкірою і нігтями ніг. Більшість робіт були акуратні, якісні і повністю відповідали кваліфікаційним вимогам.

По завершенню атестації усім слухачкам присвоєно кваліфікацію «Педикюрник 2 розряду (ІІ клас)».

Роздрукувати