14-7-2020

АТЕСТАЦІЯ З ПРОЦЕСІЇ "КОСМЕТИК"

14 липня 2020 року у Центрі відбулася державна кваліфікаційна атесттація з професії «Косметик»💆‍♀️. Слухачки під керівництвом майстра виробничого навчання Галини Якименко освоїли ази професії в області діагностики, догляду та масажних технологій, апаратних методик роботи з шкірою тощо.

Теорію майбутні косметики відпрацьовували в навчальній майстерні, обладнаній за останніми вимогами індустрії краси та отримували професійні уміння та навички. Практичну частину навчання слухачі закріпили на виробничій практиці в салонах та студіях краси міста Харкова та області.

Під час навчання слухачки відвідали семінар, де вивчали апаратні методики введення препаратів та асортиментом продукціі TM Deluxe та TM Rene' Dessay. За участь у семінарі дівчата отримали сертифікати.

«Більшість дівчат, перебуваючи на виробничій практиці у салонах краси, добре зарекомендували себе, що дозволило роботодавцям запропонувати їм посади косметологів. Бажаю дівчатам успішного розвитку у професії та гарного настрою», - зазначила Галина Якименко.

Роздрукувати