8-8-2019

АТЕСТАЦІЯ З ПРОФЕСІЇ «ВЕРСТАТНИК ШИРОКОГО ПРОФІЛЮ»

Верстатне ремесло - не просто технічна спеціальність, це свого роду мистецтво. Адже з грубої заготівки цей фахівець робить акуратну деталь з блискучою поверхнею. 
16 квітня 2019 року відбулася державна кваліфікаційна атестація за професією «Верстатник широкого профілю». Слухачі виявили глибокі знання обробки деталей з металу й інших матеріалів на токарних, фрезерних, свердлильних та шліфувальних верстатах різної складності. При проведенні кваліфікаційної пробної роботи слухачами були виконані роботи з максимальною точністю відповідно до технологічної карти. 
Недарма таких універсалів називають верстатниками широкого профілю або «чарівниками різця». Рішенням державної кваліфікаційної комісії Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості слухачам присвоєно 2 розряд з професії «Верстатник широкого профілю». 
Бажаємо успіхів у працевлаштуванні на металообробному виробництві, у ремонтних майстернях, ремонтних цехах підприємств. А в подальшому кваліфікований робітник може очолити бригаду на виробництві, займатись наставництвом.

Роздрукувати