21-12-2020

АТЕТСТАЦІЯ РОБІТНИЧОЇ ПРОФЕСІЇ МЕТАЛООБРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

16 грудня 2020 року у слухачів групи №46-ХЦ/20 з професії «Налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням» відбулася державна кваліфікаційна атестація.
 
Сучасні верстати з програмним керуванням обладнані новітніми і складними електромеханічними пристроями. Робота налагоджувальника не тільки складна і відповідальна, але ще і вимагає інтелектуального підходу до вирішення проблем. Особливості роботи передбачають не просто звичайні наладку і переналагодження верстатів, але певні навички і знання.
 
На атетстації слухачі підтвердили високий рівень професійної підготовки, продемонстрували відмінні знання щодо способів та правил механічного і електромеханічного налагодження верстата; будови і правил застосування універсальних і спеціальних пристроїв, простих і середньої складності контрольно-вимірювальних інструментів і приладів; читання режимно-технологічних карт оброблення деталей тощо.
По завершенню атестації усім слухачам присвоєно кваліфікацію «Налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням 4 розряду».
 
«Відповідь на питання про те, чи складно навчитися професії налагоджувальника верстатів з програмним керуванням буде неоднозначним, так як він залежить від наявності базових знань, виду і рівня отриманої освіти, здібностей людини до освоєння знань, а також ряду інших факторів. Найголовніше в навчанні - це прагнення до поставленої мети, правильне сприйняття і аналіз отриманої інформації, а також вміння скористатися знаннями на практиці», - відзначив майстер виробничого навчання Петро Ямников.

Роздрукувати