7-9-2021

БУДІВЕЛЬНИЙ МАЯК: НАПРЯМОК НА РІВНІСТЬ СТІН

Оштукатурювання стін - обов'язковий етап ремонтних робіт. Правильно нанесена штукатурка робить стіни рівними, фінішне покриття на таких стінах тримається відмінно. Однак для того, щоб правильно виконати всі штукатурні роботи, необхідно спочатку встановити маяки.
 
Про те, як встановити маяки під машину штукатурку сьогодні розповідав та демонстрував на першому виробничому занятті майстер Сергій Горяінов для слухачів курсу «Оператор штукатурної станції».
 
Окрему увагу на занняті було приділено питанню підготовки робочої поверхні, демонтажу напливів розчину, грунтовці стін різними видами ґрунтів під різний тип стін, влаштуванню маяків та динамічного профіля.
 
Нагадуємо, що курс «Оператор штукатурної станції» розроблено в рамках реалізації проєкту «Соціальний ліфт». Це пілотний проєкт з профорієнтації, перенавчання та працевлаштування осіб, які перебувають на стадії ресоціалізації в реабілітаційних центрах. Ініціатором проєкту є Соціальний діалог. Курс розроблений фахівцями Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за підтримки будівельної компанії "Alex-House" та ФОП Маслій О.О..

Роздрукувати