18-8-2021

БУДІВНИЦТВО ХАРКІВЩИНИ У НАДІЙНИХ РУКАХ!

17 серпня 2021 року у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбувся черговий випуск слухачів, які проходили професійне навчання за професією "Муляр".
 
Слухачі опановувала професію за дуальною формою навчання з елементами дистанційних технологій, в такому форматі теоретичні заняття були організовані викладачами Центру онлайн, а професійно-практичну підготовку: виробниче навчання та виробничу практику, слухачі проходили безпосередньо на виробництві АТ "Житлобуд 1".
 
Варто зауважити, що результатом такого навчання за дуальною формою є 100% працевлаштування.
 
"Після довгих роздумів над темою «вибору професії», я прийшов до висновку, що на сьогоднішній день в країні з'явився величезний дефіцит працівників у сфері будівництва. Саме тому обрав професію муляра. Муляр - це серйозна і шанована професія, яка вимагає від людини повної самовіддачі і організованості. Від того, який будинок побудує муляр, наскільки якісно він зведе стіни, залежить і довговічність будівлі, і мікроклімат внутрішніх приміщень. Звідси - затишок і комфорт проживання в будинку, а отже, і стан здоров'я його мешканців", – зазначив випускник Артем.

Роздрукувати