14-6-2021

ЦЕНТР - УЧАСНИК ПРОЄКТУ

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості успішно пройшов відбір та став учасником проєкту «Просування енергоефективності та імплементації директиви ЄС з енергоефективності в Україні».
 
10 червня 2021 відбулась онлайн -зустріч в рамках програми FUTURE PROFI по впровадженню короткострокових освітніх програм підвищення (здобуття часткової) кваліфікації у секторі енергоефективності.
 
Учасниками зустрічі стали педагогічні працівники Центру: викладач предметів професійно-теоретичної підготовки з професій будівельної галузі Наталія Федюк та майстри виробничого навчання Сергій Горяінов і Олександр Соколов.
 
На онлайн-зустрічі були розглянуті такі теми:
✔️ обговорення з роботодавцями та представниками бізнесу стосовно вимог до компетенцій працівників та якості робіт, а також стосовно потенційної співпраці під час навчання;
✔️ презентація підготовлених матеріалів до навчальних програм;
✔️ розгортання платформи для центрів професійно-технічної освіти та навчання роботі з нею;
✔️ визначення план дій та подальших кроків.
 
Проєкт «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» впроваджується в Україні компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії.

Роздрукувати