12-5-2021

ЦИФРОВА ГРАМОТНІСТЬ - ВАЖЛИВА НАВИЧКА СУЧАСНИХ ЛЮДЕЙ ПОВАЖНОГО ВІКУ

Усе більше літніх людей мають можливість скористатися інтернетом. Оцінивши переваги користування новітніми технологіями, вони застосовують смартфон не тільки як засіб для зв'язку чи розважальний девайс, за допомогою якого можна поспілкуватися, переглянути погоду чи прочитати гороскоп. Усе частіше цей мобільний гаджет допомагає їм також отримати пенсію, сплатити комунальні послуги.
 
Так, у Валківській громаді розпочала навчання перша група людей поважного віку за напрямом «Робота з електронними інформаційними он-лайн ресурсами та послугами» для людей поважного віку, який розробили фахівці Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
 
Програма навчання складається з 3-х модулів:
✔ основи роботи на ПК;
✔ робота з електронно-інформаційними ресурсами на персональному комп’ютері;
✔ робота з електронно-інформаційними ресурсами на мобільних телефонах.
 
Впровадження зазначеного курсу навчання сприяє всебічному розвитку людей поважного віку, надання їм допомоги в оволодінні навичками користування онлайн сервісами та мобільними додатками.
 
Нагадуємо, що навчання проводиться в рамках проєкту «Навчальна платформа служби зайнятості для громад» за фінансової підтримки об’єднаних територіальних громад Харківщини.

Роздрукувати