24-9-2020

ДІЄВЕ ПАРТНЕРСТВО

Одним із пріоритетних напрямків роботи Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості(далі - Центр) в сучасних умовах є взаємодія з роботодавцями, результатом якої є: адаптація навчальних планів та програм до вимог сучасного виробництва, можливість підвищення кваліфікації педагогічних працівників у формі стажування на підприємствах; надання робочих місць слухачам для проходження виробничої практики та їх подальше працевлаштування.

Так, 23 вересня 2020 року відбулася робоча зустріч директора Центра Романа Кір’янова, заступника директора з навчальної роботи Центра Ірини Полуніної та директора ПАТ ««Харківський машинобудівний завод «Плінфа»» Григорія Конюшенко.

За час співпраці з ПАТ ««Харківський машинобудівний завод «Плінфа»» склалися плідні відносини з питань направлення слухачів Центру на виробничу практику та подальше працевлаштування на підприємстві.

В ході зустрічі обговорили можливість перенавчання на замовлення роботодавця, підвищення кваліфікації працівників та подальшу співпрацю.

Роздрукувати