12-3-2021

ДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ: СУЧАСНА ФОРМА ПІДГОТОВКИ РОБІТНИКІВ

11 березня 2021 року в рамках проведення онлайн заходу, організатором якого була Харківська обласна служба зайнятості, відбулася презентація з упровадження навчання за дуальною формою за професіями «Муляр» та «Слюсар-ремонтник» в
Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – Центр).
 
На онлайн-презентацію були запрошені безробітні та представники роботодавців-замовників робітничих кадрів за цими професіями.
Презентацію проводила старший майстер Центру Наталія Мандрієвська, під час якої ознайомила учасників з новою формою здобуття освіти – дуальною.
 
Дуальна форма здобуття освіти – це спосіб здобуття освіти, що передбачає поєднання навчання осіб у закладах освіти з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації, як правило, на основі договору.
 
Учасники також дізналися про тенденції розвитку дуальної системи в Україні, побачили структурну схему організації навчання за дуальною формою, ознайомились з нормативно-правовим забезпеченням та перевагами представленої форми.
 
Онлайн-презентація пройшла у формі діалогу та відкритої дискусії, під час якої роботодавці обмінялись думками та висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю, а безробітні отримали відповіді на запитання стосовно особливостей навчання.
 

Роздрукувати