10-8-2021

ЕСТЕТИЧНА ПРОФЕСІЯ СУЧАСНОСТІ

Про яку ж професію йдеться мова? Звичайно че про професію косметика. Косметик - це фахівець, який збереже вашу молодість. Він піклується про красу і здоров'я обличчя та шкіри, проводить процедури по догляду і лікуванню, піклується, щоб зморшки з'явилися як можна пізніше і щоб ніякі недосконалості не псували вам настрій.
 
09 серпня 2021 року у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбувся випуск кваліфікованих та талановитих косметиків.
 
Протягом навчання в Центрі слухачі вивчали не тільки теоретичні основи професії, а й значний час було приділено відпрацюванню практичних навичок у майстерні з клієнтами.
 
За словами майстра виробничого навчання Галини Якименко, отриманих знань багато не буває - наука і медицина розвиваються дуже швидкими темпами, на зміну одним засобам приходять інші. І сучасні клієнти теж - просунуті і грамотні, вимогливі і начитані. Постійне навчання - саме це, без перебільшення,заставу високого рівня професіоналізму косметика і гарантія його успішної роботи, а значить, і стабільного та впевненного майбутього.
 
Тож, шановні випускники не зупиняйтесь на досягнутому, постійно навчайтесь та професійно розвивайтесь! Успіхів!

Роздрукувати