Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Пошук

Банер
Доступ до інформації

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі - Центр) повідомляє, що для здійснення запиту на отримання публічної інформації

відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», а також для забезпечення реалізації права кожного громадянина на доступ до інформації, яка знаходиться у володінні Центру, та становить суспільний інтерес, слід звертатися до відповідального за забезпечення доступу до публічної інформації центру за адресою: Харківська обл., м. Дергачі, вул. Науки, 1, тел.: (057) 786-71-64, 786-71-63, факс: (057) 786-71-62, тел./факс: (057) 786-71-60.

Процедура подання та розгляду запиту на інформацію:

1. Запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

2. Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом телефоном; електронною поштою) на вибір запитувача.

3. У верхньому правому куті запиту на інформацію запитувач зазначає розпорядника інформації, у володінні якого знаходиться інформація, його поштова адреса, номер засобу зв'язку.

4. У запиті на інформацію запитувач вказує своє прізвище, ім'я та по батькові (найменування), поштову адресу, або адресу електронної пошти, номер засобу зв'язку (якщо наявний), зазначає загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо.

5. Розпорядник інформації надає відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

У разі якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь надається не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.

Клопотання про термінове опрацювання запиту має бути обґрунтованим.

У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

6. Інформація на запит надається безкоштовно.

У разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов'язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.

При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується.

7. Рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

 

Зразок запиту на інформацію:

Розпорядник інформації

Харківський центр професійно-технічної освіти

державної служби зайнятості України

62300, Харківська обл., Дергачівський район,

м. Дергачі, вул. Артема, 1.

ЗАПИТ  НА  ІНФОРМАЦІЮ

*Запитувач

*Поштова адреса запитувача або електронна пошта, номер засобу зв’язку (за наявності)

 

*Дата подання запиту

*Спосіб отримання відповіді:

o факсом (вказати номер)

o поштою (вказати поштову адресу)

o особисто (при відівідуванні ЦЗ)

o електронною поштою (вказати e-mail)

Регіон:

*Короткий зміст запиту

 

Резолюція

 

Автор резолюції:

Термін виконання 5 робочих днів

*заповнюється запитувачем