Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Пошук

Банер
Слухачам Проживання у гуртожитку

Умови проживання слухачів Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості в гуртожитку

Слухачі, які зараховані на навчання до Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі - Центр), мають право у період навчання проживати на безоплатній основі у навчально-готельному комплексі (гуртожитку) Центру.

Гуртожиток розташований в мальовничому місці, неподалік від приміщень учбових майстерень. Він відповідає усім вимогам діючого законодавства щодо забезпечення належних побутових та санітарно-гігієнічних умов проживання.

Для проживання слухачів в гуртожитку передбачені двомісні кімнати, які обладнані санвузлом та душовою кабінкою. Кімнати укомплектовані комфортними меблями, столом-холодильником, кондиціонером, необхідним посудом та постільною білизною. Приміщення санітарно-гігієнічного та побутового призначення оснащені побутовою технікою (електроплитами, витяжкою, мікрохвильовою пічкою тощо), сантехнічним та іншим інвентарем відповідно до чинних санітарних норм та правил утримання гуртожитків.

Для порядку в гуртожитку встановлені камери відеоспостереження та автоматична система пожежної сигналізації. Наявність камер забезпечує захист від проникнення до гуртожитку сторонніх осіб, здійснює контроль прилеглої до гуртожитку території.

На першому поверсі гуртожитку є великий хол з телевізором та сучасними меблями. Тут можна відпочити після навчання та поспілкуватися з сусідами по гуртожитку.

Для слухачів створений інформаційний куточок де можна ознайомитись з нормативною базою, рекомендаціями щодо пошуку роботи, паспортами підприємств, на яких організовується виробнича практика. На стенді розміщені вакансії за професіями, за якими навчає центр професійно-технічної освіти, каталог бізнес-ідей, поради щодо підготовки до уроків та іспитів.

Для поселення у гуртожиток слухач має укласти договір-зобов’язання на проживання, яким регламентуються права та обов'язки слухача. Крім того він проходить вступний інструктаж з техніки безпеки та безпеки життєдіяльності, ознайомлюється з правилами проживання у гуртожитку, правилами внутрішнього розпорядку. Заселяє у гуртожиток слухачів комендант.