Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

Пошук

Банер
Слухачам Проживання у гуртожитку

Умови проживання слухачів Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості в гуртожитку

Слухачі, які зараховані на навчання до Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі - Центр), мають право у період навчання проживати на безоплатній основі у навчально-готельному комплексі (гуртожитку) Центру.

Гуртожиток розташований в мальовничому місці, неподалік від приміщень учбових майстерень. Він відповідає усім вимогам діючого законодавства щодо забезпечення належних побутових та санітарно-гігієнічних умов проживання.

Для проживання слухачів в гуртожитку передбачені двомісні кімнати, які обладнані санвузлом та душовою кабінкою. Кімнати укомплектовані комфортними меблями, столом-холодильником, кондиціонером, необхідним посудом та постільною білизною. Приміщення санітарно-гігієнічного та побутового призначення оснащені побутовою технікою (електроплитами, витяжкою, мікрохвильовою пічкою тощо), сантехнічним та іншим інвентарем відповідно до чинних санітарних норм та правил утримання гуртожитків.

Для порядку в гуртожитку встановлені камери відеоспостереження та автоматична система пожежної сигналізації. Наявність камер забезпечує захист від проникнення до гуртожитку сторонніх осіб, здійснює контроль прилеглої до гуртожитку території.

На першому поверсі гуртожитку є великий хол з телевізором та сучасними меблями. Тут можна відпочити після навчання та поспілкуватися з сусідами по гуртожитку.

Для слухачів створений інформаційний куточок де можна ознайомитись з нормативною базою, рекомендаціями щодо пошуку роботи, паспортами підприємств, на яких організовується виробнича практика. На стенді розміщені вакансії за професіями, за якими навчає центр професійно-технічної освіти, каталог бізнес-ідей, поради щодо підготовки до уроків та іспитів.

Для поселення у гуртожиток слухач має укласти договір-зобов’язання на проживання, яким регламентуються права та обов'язки слухача. Крім того він проходить вступний інструктаж з техніки безпеки та безпеки життєдіяльності, ознайомлюється з правилами проживання у гуртожитку, правилами внутрішнього розпорядку. Заселяє у гуртожиток слухачів комендант.