Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

Пошук

Банер
Слухачам Питання-відповіді

Питання: Чи можлово, інженеру-механіку за професією, шляхом підвищення кваліфікації (або будь-яким іншим чином) отримати направлення на навчання водія категорії «С» за державні кошти?

Відповідь: До Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості приймаються на навчання безробітні громадяни України за направленням міських, районних та міськрайонних у містах центрів зайнятості, а також особи, направлені на навчання за рахунок підприємств, установ, організацій та приватні особи, які уклали договір на навчання за власний рахунок, які мають повну чи базову загальну середню освіту або освіту достатню для оволодіння робітничими професіями. З переліком професій та початком навчання у навчальному закладі Ви можете ознайомитись у рубриці «Перелік професій». На сьогоднішній день навчання за професією «водій» не здійснюється.

Для безкоштовного навчання за професією водій Вам необхідно звернутись до центру зайнятості для отримання інформації щодо можливості навчання за обраною Вами професією.

 

Питання: Здравствуйте, я оканчиваю училище 30 июня, когда мне можно посетить центр занятости в Харькове?

Відповідь: Ви не повідомили, яке саме училище Ви закінчуєте та за якою формою навчались (денною чи заочною). Що стосується реєстрації в центрі зайнятості, то Вам потрібно звернутись до центру зайнятості за місцем проживання або до найближчого за зручністю для отримання необхідної інформації. Відвідати центр зайнятості Ви можете з понеділка по п’ятницю. З переліком професій та послугами Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Ви можете ознайомитись на нашому сайті.

 

Питання: Скажите, пожалуйста, когда будет осуществляться набор на курсы «Оператор по обработке информации и программного обеспечения», код профессии 4113, и как можно на них попасть (условия). Я состою на учёте в центре занятости уже полгода. В 2004 г. заканчивала курсы «Оператор компьютерного набора» от центра занятости. Могу ли я рассчитывать на зачисление на данные курсы?

Відповідь: Орієнтовний початок навчання групи за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» планується з 10 січня 2013 року. Консультацію щодо направлення на навчання до Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості можна отримати у свого консультанта-спеціаліста з працевлаштування того центру зайнятості у якому Ви зареєстровані за своїм місцем проживання.

Для зарахування на навчання за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» Вам потрібно мати такі документи, як: направлення на навчання, видане спеціалістом центру зайнятості; направлення на поселення в гуртожиток (у разі потреби), видане спеціалістом центру зайнятості; медичну довідку за формою 086-У; паспорт; документ про освіту.

Уточнену інформацію щодо початку навчання групи можна отримати за телефоном: (057) 786-71-64.

 

Питання: Всем доброго здравия! Обращаюсь по поводу обучения. Меня очень интересуют все виды направлений декоративно-прикладного искусства. Это и вышивка, и бисероплетение, и плетение из лозы, и различные виды вязаний, и т.п. Ваш адрес мне дали в центре занятости. Можно ли узнать какие профессии есть у вас? С уважением, Ольга.

Відповідь: На нашому сайті (http://www.osvita.cz.kh.ua) у розділі «Освітні послуги» є перелік професій, за якими здійснюється професійне навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Із перелічених Вами напрямків декоративно-прикладного мистецтва ми навчаємо слухачів за професією «В'язальник трикотажних виробів та полотна». Початок навчання наступної групи за цією професією планується у лютому 2013 року. Термін навчання - 5,5 місяців. Для того, щоб потрапити на курси до Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, необхідно зареєструватися у центрі зайнятості за місцем проживання, отримати статус безробітного та направлення на професійне навчання. Якщо Ви не зареєстровані у центрі зайнятості як безробітна, Ви можете навчатися за рахунок коштів роботодавця, або за власний рахунок.

 

Питання: Добрый день! Хотела пройти в вашем центре курсы по специальности «Администратор», но в центре занятости сообщили, что вы не предоставляете прохождение практики, т.е. рабочее место для стажировки, нужно найти самостоятельно. Я проживаю в Донецкой области, такой возможности по месту жительства и в г. Харькове не имею. 1. Вы можете предоставить прохождение стажировки в г. Харькове или в другом городе? 2. Известен график обучения по специальности «Администратор» на 2013 г., т.е. с какой даты начнётся обучение в 2013 г. и какой будет период (срок) обучения? Заранее благодарю.

Відповідь: Початок навчання за професією «Адміністратор» у 2013 році планується з 26 березня. Термін навчання - 5,5 місяців. Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості організовує виробничу практику на провідних підприємствах нашого регіону. На сайті Центру (http://www.osvita.cz.kh.ua) в розділі «Освітні послуги» розміщений орієнтовний графік формування навчальних груп на 2012 рік. В кінці поточного року буде розміщений графік формування навчальних груп на 2013 рік. Уточнену інформацію щодо початку навчання груп можна отримати також за телефоном (057) 786-71-64.

Якщо Ви бажаєте навчатися за професією «Адміністратор», Вам потрібно мати наступні документи: направлення на навчання, видане спеціалістом центру зайнятості (якщо Ви маєте статус безробітного); направлення на поселення в гуртожиток (у разі потреби), видане спеціалістом центру зайнятості; маршрутний лист (у разі потреби), виданий спеціалістом центру зайнятості; медичну довідку за формою 086-У; медичну книжку (відповідно до вимог СЕС); паспорт; документ про освіту.

 

Питання: Добрый день. Хотела бы узнать про курсы при центре. Какие условия зачисления на них? И когда будет очередной набор? Заранее благодарю.

Відповідь: Для того, щоб потрапити на курси до Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, необхідно зареєструватися у центрі зайнятості за місцем проживання, отримати статус безробітного та направлення на професійне навчання. Якщо Ви не зареєстровані у центрі зайнятості як безробітна, Ви можете навчатися за рахунок коштів роботодавця, або за власний рахунок. Початок навчання наступної групи за професією «Перукар» планується з 25 листопада поточного року. Термін навчання - 5 місяців. Для зарахування на навчання потрібно мати наступні документи: направлення на навчання, видане спеціалістом центру зайнятості (якщо Ви маєте статус безробітного); направлення на поселення в гуртожиток (у разі потреби), видане спеціалістом центру зайнятості; маршрутний лист (у разі потреби), виданий спеціалістом центру зайнятості; медичну довідку за формою 086-У; медичну книжку (відповідно до вимог СЕС); паспорт; документ про освіту. На сайті Центру (http://www.osvita.cz.kh.ua) в розділі «Освітні послуги» розміщений орієнтовний графік формування навчальних груп на 2012 рік. Уточнену інформацію щодо початку навчання груп можна отримати за телефоном (057) 786-71-64.

Питання: Добрый день! Подскажите, пожалуйста, набор группы происходит строго графику? То есть следующая группа будет в конце ноября начинать учиться? И где именно происходит обучение? Название?

Відповідь: Навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості здійснюється віповідно до графіка формування навчальних груп. Початок навчання наступної групи за професією «Перукар» планується у листопаді поточного року за адресою: м. Харків, пров. Халтуріна, 3. Уточнена інформація щодо термінів навчання знаходиться на нашому сайті (www.osvita.cz.kh.ua).

 

Питання: Добрый день! Когда начинается обучение по специальности парикмахер? Возможно ли обучение без регистрации в центре занятости? Какие документы необходимы для зачисления в группу? Сколько длятся курсы?

Відповідь: Для того, щоб потрапити на курси до Харківського центру професійно-технічної освіти державного центру зайнятості, необхідно зареєструватися у центрі зайнятості за місцем проживання, отримати статус безробітного та направлення на професійне навчання. Якщо Ви не зареєстровані у центрі зайнятості як безробітна, Ви можете навчатися за рахунок коштів роботодавця, або за власний рахунок. Початок навчання наступної групи за професією «Перукар» планується у листопаді поточного року. Термін навчання - 5 місяців. Для зарахування на навчання потрібно мати наступні документи: направлення на навчання, видане спеціалістом центру зайнятості (якщо Ви маєте статус безробітного); направлення на поселення в гуртожиток (уразі потреби), видане спеціалістом центру зайнятості; маршрутний лист (у разі потреби), виданий спеціалістом центру зайнятості; медичнудовідку за формою 086-У; медичну книжку (відповідно до вимог СЕС); паспорт; документ про освіту.

 

Питання: Скажите, пожалуйста, чтобы попасть к вам на курсы обязательно предоставлять договор, что меня через 3 месяца возьмут на работу по этой профессии?

Відповідь: Для того, щоб потрапити на курси до Харківського центру професійно-технічної освіти державного центру зайнятості, необхідно зареєструватись у центрі зайнятості за місцем проживання, отримати статус безробітного та направлення на професійне навчання. Якщо Ви не зареєстровані у центрі зайнятості як безробітна, Ви можете навчатися за рахунок коштів роботодавця, або за власний рахунок.

Всю необхідну інформацію можна отримати у спеціаліста центру зайнятості за місцем проживання.

 

Питання: Напишите, пожалуйста, где в Харькове можно получить профессию на курсах «Машинист передвижных электростанций»?

Відповідь: Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості не здійснює навчання за професією «Машиніст пересувних електростанцій». На сайті Центру (http://www.osvita.cz.kh.ua) в розділі «Освітні послуги», є вичерпний перелік професій, за якими організовується навчання слухачів.

 

Питання: Чи можливе навчання за направленням центру зайнятості під замовлення роботодавця за професією «Слюсар-інструментальник»?

Відповідь: Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості не здійснює навчання за професією «Слюсар-інструментальник». На сайті Центру (http://www.osvita.cz.kh.ua) в розділі «Освітні послуги», є вичерпний перелік професій, за якими організовується навчання слухачів.

 

Питання: Хочу пройти переподготовку в вашем центре частным образом. Сколько стоит обучение по перечисленным у вас специальностям (интересуют рабочие профессии, не из сферы услуг)?

Відповідь: Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості здійснює перепідготовку за робітничими професічми, вартість якої складає в середньому 8-10 тис. грн. До кожної професії кошторис вартості навчання розробляється окремо. На сайті Центру (http://www.osvita.cz.kh.ua) в розділі «Освітні послуги» розміщений орієнтовний графік формування навчальних груп на 2012 рік.

 

Питання: Здравствуйте. Мой специалист предложил мне переобучение. Я была на Пушкинской, сказали по мери комплектации группы, мне позвонят. Сегодня была в Центре занятости у специалиста. Договора не видила. К чему нужно быть готовой? И еще не подписывая договор, показать независимому юристу (для консультации)?

Відповідь: Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості здійснює навчання, перепідготовку, підвищення кваліфікації безробітних за адресою: м. Дергачі, вул. Артема, 1, та м. Харків, пров. Халтуріна, 3. Приміщень по вул. Пушкінській Центр не має. На жаль, з Вашого звернення не зрозуміло, яку спеціальність Ви обрали для перекваліфікації і в якому навчальному закладі Ви плануєте підвищувати свою кваліфікацію.

Детальну інформацію щодо навчання пропонуємо Вам отримати, звернувшись за телефоном (057) 786-71-64.

 

Питання: Здравствуйте. Я из города Киева. Возможно ли обучение(переподготовка) на наладчика систем ЧПУ или оператора станков с ЧПУ если я женского пола. Мне 23 года. Обучение планируется по направлению центра занятости. В данный момент имею диплом с отличием по квалификации «Техник-теплотехник». Если обучение возможно, расскажите какой график обучения (количество часов в день) и какие бытовые условия.

Відповідь: Згідно освітньо-кваліфікаційної характеристики, для проходження перепідготовки за професією 7223 «Налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням» необхідно мати 3 розряд за технологічно-суміжною або спорідненою професією. Суміжними професіями для вказаної професії є професії, які пов’язані з обробкою металів на токарних, фрезерних та інших верстатах. Виходячи із наданої Вами інформації, Ваша кваліфікація не є технологічно-суміжною або спорідненою професією, тому Ви не можете бути зараховані на навчання за даною професією.

Стосовно перепідготовки за професією 8211 «Оператор верстатів з програмним керуванням» повідомляємо, що Ви можете бути зараховані на навчання за умови відсутності у Вас медичних обмежень, які підтверджуються медичною довідкою за формою № 086/о. Але слід врахувати, що робота оператора верстатів з програмним керуванням також включає в себе підіймання та закріплення у патронах деталей значної ваги, що оброблюються.

Графік навчання - щоденно з 9:00 до 15:40 крім вихідних та святкових днів.

Іногороднім слухачам, які мають потребу у проживанні надається місце у гуртожитку

 

Питання: Напишите, пожалуйста,если у меня плохое зрение и я ношу очки,я могу пойти на курсы парикмахера?

Відповідь: Для навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайняиості Вам потрібно отримати медичну довідкуза формою №086/о (наказ МОЗ України від 27.12.99 року за №302), що заповнюється на абітурієнтів, які вступають до вищих учбових закладів, технікумів, середніх спеціальних учбових закладів, професійно-технічних училищ; на підлітків, які влаштовуються на роботу, висновком якої повинно бути рішення щодо можливості навчання за професією «Перукар (перукар-модельєр)».

За додатковою консультацією щодо можливості навчання у Центрі за професією «Перукар (перукар-модельєр)» зверніться до свого консультанта-спеціаліста з працевлаштування того центру зайнятості в якому Ви зареєструєтесь в якості безробітної або за телефонами: (057) 786-71-64, (057) 786-71-63.

Питання: У меня такой вопрос, есть ли курсы по обучению токарей или операторов ЧПУ в вечерние время и в выходные? Если нет, то какой график занятий и какое время прохождения полного курса обучения? (Мне 22 года, имею высшее образование, работаю инженером-технологом).

Відповідь: Відповідно до п. 1.2., п. 1.5. Положення про порядок надання Фондом загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття послуг з професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства освіти і науки України від 13.02.2001 року за №53/59, державна служба зайнятості організовує професійне навчання застрахованих осіб, а також незастрахованих осіб, які вперше шукають роботу, інших незастрахованих осіб у разі їх реєстрації в установленому порядку як безробітних з урахуванням вимог ринку праці, перспектив розвитку регіону. Професійне навчання безробітних здійснюэться службою зайнятості у випадках: неможливості підібрати підходящу роботу через відсутність у безробітного необхідної професійної кваліфікації; необхідності змінити кваліфікацію у зв'язку з відсутністю роботи, яка відповідає професійним навичкам безробітного; втрати здатності виконання роботи за попередньою професією;  пошуку роботи вперше і відсутності професії (спеціальності). Відповідно до п.1.3. та п.3.1. Положення про порядок надання Фондом загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття послуг з професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації безробітних, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства освіти і науки України від 13.02.2001 року за №53/59, професійне навчання безробітних організовується державною службою зайнятості за їх згодою відповідно до потреб ринку праці. Для визначення необхідності отримання Вами професії «Оператор станків з програмним керуванням» необхідно пройти професійний відбір щодо визначення власних здібностей, нахилів, відповідності професійним вимогам.

 

Питання: Добрый день. Подскажите пожалуйста, если я стану на учет в центре занятости 04.11.2011 г., когда я смогу приступить к обучению по профессии «Оператор станков с ЧПУ»?

Відповідь: Консультацію щодо направлення на навчання до Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості необхідно отримати у свого консультанта-спеціаліста з працевлаштування того центру зайнятості у якому Ви зареєструєтесь за своїм місцем проживання.

Щодо навчання за обраною професією – уточнену інформацію Ви можете отримати на нашому сайті (www.osvita.cz.kh.ua) у розділі «Освітні послуги».