Как лечить бронхиальную астму. Советы как лечить астму. Где лечить бронхиальную астму. Чем лечить горло ребенку. Красное горло чем лечить быстрее. Чем лечить больное горло. Как лечить гнойную ангину. Скажите как лечить гнойную ангину ребенку. Как лечить ангину антибиотиками. Как лечить сухой кашель. У меня сильный кашель как лечить. Как лечить кашель народными средствами. Средства для возбуждения женщин. Быстрое возбуждение женщины. Признаки возбуждения у женщин. Волосы уход в домашних условиях. Быстрый уход за волосами и лицом. Уход за сухими волосами. Боли в спине лечение. Народное лечение спины дома. Лечение спины народными средствами. Лечение пальцев ног. Почему судороги в ногах причины лечение. Лечение ног народными средствами.

Пошук

Банер
Освітні послуги Описи професій Косметик

Косметик

Загальна характеристика професії «КОСМЕТИК»:

Адміністратор

косметик повинен уміти визначити тип шкіри людини і призначити процедури, відповідні саме для цього типу. Лікар-косметик повинен, крім того, знати хвороби шкіри і методи їх лікування, уміти поставити діагноз і запропонувати методи лікування.

Сучасний косметик крім виконання рядових процедур по відходу повинен володіти практично всіма методами терапевтичної косметології «по обличчю» і «по тілу» - це масаж, апаратна косметологія також набувають поширення процедури по введенню гелів і рестілайна, обколюванню гомеопатичними препаратами аккупунктурних крапок і проблемних зон, електрофорез, озоно- і киснетерапія всіх частин тіла, лімфодренаж тіла і особи. На більш високому рівні виконуються процедури по біо- і електроепіляції. Досвідчений фахівець-косметолог допоможе збільшити або змінити форму губ, додати виразність бровам, обкреслити нижні і верхні повіки за допомогою перманентного макіяжа.

 

Професійно важливі якості: доброзичливість, ввічливість, товариськість, акуратність, охайність, чутливі пальці і хорошу дрібну моторику, схильність до зосередженої роботи, до постійного поповнення своїх знань і умінь.

Споріднені професії: візажист, стиліст, масажист, медичний працівник.

 

Освітня кваліфікаційна характеристика випускника професійно-технічного навчального закладу за професією

«КОСМЕТИК»:

 

1. Професія: 5141.2 «Косметик».

2. Кваліфікація: косметик.

3. Кваліфікаційні вимоги:

 

Повинен знати: основи анатомії та фізіології людини; будову та властивості шкіри; правила, засоби, прийоми виконання робіт;будову та правила експлуатації обладнання та інструментів; види матеріалів, препаратів, їх призначення та норми витрат; правила санітарії та гігієни; правила обслуговування відвідувачів та надання першої медичної допомоги; напрямки моди; норми та правила по охороні праці, вимоги безпеки праці та пожежної безпеки; основи економіки у виробництві.

 

Повинен уміти: виконувати масаж обличчя, шиї та шкіри голови; виконувати очищення обличчя гігієнічне та вакуумне; накладати живлющі та дезінфікуючі маски; проводити підправку брів, фарбування вій та брів, завивку вій; наносити макіяж; виконувати санітарно-гігієнічні правила; виконувати вимоги охорони праці та пожежної безпеки; раціонально планувати свою працю, здійснювати самоконтроль в праці, організовувати робоче місце.

 

4. Загально-професійні вимоги:

Повинен: поряд з роботами, які внесені до складу відповідного розділу кваліфікаційних характеристик професій, усі робітники повинні:

а) раціонально та ефективно організовувати працю на робочому місці;

б) додержуватись норм технологічного процесу;

в) не допускати браку в роботі;

г) знати й виконувати вимоги нормативних актів про охорону праці й навколишнього середовища, додержуватися норм, методів і прийомів безпечного ведення робіт;

д) використовувати у разі необхідності засоби попередження і усунення природних і непередбачених негативних явищ (пожежі, аварії, повені тощо);

є) знати інформаційні технології.

 

5. Вимоги до освітнього рівня осіб, які навчатимуться в системі професійно-технічної освіти: необхідна середня медична освіта, без вимог до стажу роботи.

 

6. Сфера професійного використання випускника: салони краси, косметологічні клініки та косметологічні кабінети.

 

7. Специфічні вимоги:

7.1. Вік: після закінчення терміну навчання – не менше 18 років.

7.2. Стать: чоловіча, жіноча.

7.3. Медичні обмеження

 

8. Строки навчання: пн. – 6 міс., пп. – 6 міс.