Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Пошук

Банер
Освітні послуги Неформальне навчання

Увага! Визначені суб’єкти підтвердження результатів неформального професійного навчання за професією «Кухар»


Професія кухарЗа професією «Кухар» визначені 3 суб’єкти підтвердження результатів неформального професійного навчання. Шановні громадяни! Якщо Ви маєте певні професійні знання, уміння і навички, не регламентовані місцем набуття, строком та формою навчання, то Ви може, отримати свідоцтво або сертифікат, що закінчили певний навчальний заклад. Така сертифікація знань передбачається Законом України «Про зайнятість населення» і тлумачиться, як підтвердження результатів неформального професійного навчання. Державна служба зайнятості України в цьому питанні виступає посередником.

Підтвердження результатів неформального професійного навчання здійснюється підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності, які відповідають вимогам, установленим Мінсоцполітики та Міністерством освіти і науки (далі — суб’єкти підтвердження).

Підтвердити кваліфікацію можуть громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, яких визнано в Україні біженцями, яким надано притулок в Україні, яких визнано особами, що потребують додаткового захисту, яким надано тимчасовий захист, а також ті, що одержали дозвіл на імміграцію в Україну.

 

Визначені суб’єкти підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничою професією

«Кухар» (3 - 6 розряди):

1

Вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету

кухар

3–6

2

Державний навчальний заклад «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»

кухар

3–6

3

Державний навчальний заклад «Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»

кухар

3–6

Перелік робітничих професій, за якими здійснюється підтвердження кваліфікації, та суб’єктів підтвердження затверджується Мінсоцполітики за пропозиціями Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні та Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні.

ПЕРЕЛІК

робітничих професій, за якими можливе підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями

(після визначення суб’єктів підтвердження)

№ з/п

Назва професії

Діапазон розрядів

Код професії за Національним класифікатором України ДК 003:2010 «Класифікатор професій»

1

Кухар

3 - 6

5122

2

Зварник

6 - 8

(І-ІІІ рівні кваліфікації)

7219

3

Охоронник

1 - 2

5169

Нормативно-правові документи щодо забезпечення підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб з робітничих професій в Україні

Постанова КМУ від 15.05.2013 № 340 «Про затвердження Порядку підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями» (набула чинності 28.11. 2013).

 

Наказ Мінсоцполітики від 23.12.2013 № 886 «Про затвердження Переліку робітничих професій, за якими здійснюється підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями» (набув чинності 28.01.2014).

 

Наказ Мінсоцполітики від 17.07.2014 № 477 «Про затвердження Порядку видачі та форм документів про підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями» (набув чинності 29.08.2014).