Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

Пошук

Банер
Наші випускники Роман Малець з економіста перенавчився на оператора верстатів з програмним керуванням

Роман Малець з економіста перенавчився на оператора верстатів з програмним керуванням

Випускник Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) Роман Малець жодного разу не пошкодував, що кардинально змінив сферу прикладання праці. Спробувавши себе за фахом економіста, згодом вирішив стати оператором верстатів з програмним керуванням.

Шукати роботу Роман пішов у Харківський міський центр зайнятості. Підходящих варіантів не знайшов. Йому запропонували перекваліфікуватись. Безробітний отримав направлення на професійну підготовку у ХЦПТО ДСЗ.

Навчався хлопець успішно. Під час виробничої практики працював на підприємстві ВАТ «Укртехніка». І товариський колектив, і керівництво, і умови та оплата праці  - все Роману стало до вподоби на цьому підприємстві. Нажаль тільки вільних вакансій на ньому не було. Працевлаштуватись відразу не вдалось. Хлопець вирішив не чекати. Він влаштувався на ВАТ «Спецкран» учнем та освоїв ще одну професію - токаря-розточувальника.

Невдовзі йому зателефонували з ВАТ «Укртехніка» та запросили на роботу. У них про Романа склалось гарне враження, ще під час виробничої практики.

Підприємство закупило нові верстати і з’явилась потреба у робітниках високої кваліфікації. «Я дуже задоволений умовами праці, гідною заробітною платою, гнучким графіком роботи, належним ставленням роботодавця, - розповідає Роман. - Людина досягає чогось лише тоді, коли вона сама вірить у свої сили. Цілком реально стати одночасно і успішним, і цілком щасливим, бо успіх приходить лише до того, хто його прагне, хто вміє максимально використати все найкраще із власних внутрішніх ресурсів. Не чекайте, що хтось відкриє вас, відкрийте себе самі, скажіть собі: Я хочу, я можу, я зроблю! Щастя й успіх у ваших руках!», - запевняє Роман.
Знайти себе в житті - це знайти серце в своїх справах!