Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Пошук

Банер
Новини Ярмарок на колесах

Ярмарок на колесах

З  15.11.2016 по 18.11.2016р. Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості взяв  участь у Ярмарку вакансій «на колесах» «Майбутнє починається сьогодні».

Такий захід проводився  вперше. Особливість цього заходу в тому, щоб люди мали можливість не витрачаючи зайвого часу, отримати корисну інформацію про варіанти працевлаштування, отримання нової професії, підвищення кваліфікації та відкриття своєї справи. Одночасно спілкування зі спеціалістами служби зайнятості додавало впевненості відвідувачам, що безвихідних ситуацій не буває, отримували психологічну підтримку та надію.

Захід був направлений на спрямування відвідувачів отримати необхідну  інформацію, вибрати варіант вирішення проблеми працевлаштування за допомогою фахівців служби зайнятості та покращити своє життя. Червоною ниткою через цей захід проходила популяризація конкурентноздатних на регіональному ринку праці професій, презентація Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості не тільки для населення, а й роботодавців.

Велика частка відвідувачів – це молоді люди, студенти, які обрали професію не до душі, як результат навчання принесло гіркі розчарування, психологічні і матеріальні проблеми. Серед них переважна більшість студентів вищих навчальних закладів внутрішньо не готова для здобуття вищої освіти, не мають мотивації до навчання, не люблять свою професію, які навіть на заняття не ходять. Такі помилки не дозволяють особистості в повній мірі проявити здібності і розкрити свої можливості, бо вибір професії був орієнтований на престижність і матеріальний фактор, а здібності і професійна придатність ігнорувались. Такій категорії молоді інформація про можливість безкоштовного отримання професії в Харківському центрі ПТО ДСЗ являється не тільки виходом зі стану в якому опинились, а й психологічною підтримкою та надією на працевлаштування.

Друга категорія відвідувачів – це люди, які втратили здатність до виконання роботи за попередньою професією (спеціальністю ) з різних причин: жінки, які знаходяться в декретній відпустці, особи що  мають обмеження за станом здоров’я, люди передпенсійного віку. Для них державна служба зайнятості надає можливість оволодіти новою професією, отримати необхідні навички під час проходження виробничого  навчання, а організація виробничої практики – один із варіантів проходження випробувального терміну при працевлаштуванні на роботу. Таким чином частина слухачів, особливо «проблемних», уникають в процесі проходження виробничої практики  «лякаючих» відмов роботодавців: «за віком», «відсутність досвіду», немотивованих «не відповідає вимогам» і т. д. Бо кожний роботодавець побачивши на власні очі професіоналізм майбутніх випускників Харківського центру ПТО ДСЗ, ніколи не відмовить в працевлаштуванні. Адже Харківський центр унікальний, який здійснює освітній процес із використанням сучасного  обладнання на унікальній матеріально-технічній базі.

Цей захід, який я думаю стане традиційним, це можливість розповсюдження позитивного досвіду, інструмент донесення корисної інформації до різних верств населення. Це підвищення рівня занятості населення засобами отримання нової професії, підвищення кваліфікації, загалом покращення матеріального стану життя кожного, хто до цього прагне.

Все це може бути виконано зі значним  економічним ефектом за умови достатнього інформаційного забезпечення, яке пропонує всі форми та методи профорієнтаційної роботи з населенням.