Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Пошук

Банер
Новини Золочівські школярі подорожували виробничими майстернями та «приміряли» професії

Золочівські школярі подорожували виробничими майстернями та «приміряли» професії

Фахівці Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості провели для школярів Золочівської гімназії №1 професіографічну екскурсію по виробничим майстерням.

Практичний психолог розповіла старшокласникам про основи вибору професії, порівнявши вибір професії з вибором одягу: він повинен подобатись, гарно «сидіти», бути сучасним та приносити задоволення.

«Вибираючи майбутню професію, її необхідно вивчити настільки глибоко, наскільки це можливо, - наголосила Тамара Мостіпан. - Поспілкуватися з людьми, які працюють у цій професії, розпитати про труднощі та можливості працевлаштування».

Т. Мостіпан презентувала професії, за якими у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості здійснюється навчання. Особливу увагу вона звернула на гарантоване працевлаштування після закінчення навчання. «Не цурайтесь «непрестижних» професій, дотримуючись стереотипу про них, як про «чорну» і низькооплачувану роботу- сказала Мостіпан Тамара. Сьогодні наші слухачі металообробнорї сфери, - навчаються та отримують досвід роботи під час виробничого навчання на сучасній матеріально-технічній базі, а саме на верстатах швейцарської компанії «SCHAUBLIN». Представники робітничих професій сьогодні на вагу золота. Відповідно й заробітна плата у гарних фахівців у цій сфері іноді навіть вища, ніж у деяких «престижних» спеціалістів».

Екскурсію продовжив старший майстер В’ячеслав Коробка, який презентував учнівській молоді майстерні. Діти спробували себе у ролі «токаря», «фрезерувальника», «оператора верстатів з ПК», «слюсаря-ремонтника». В кінці екскурсії відвідувачі отримали відповіді на запитання, які виникли, поділились враженнями та висловили задоволення від побаченого та почутого.

Староста 10 класу від імені усіх учнів, батьків, вчителів, які були присутні на екскурсії, подякувала за змістовність та цікавість проведеного заходу.