Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Пошук

Банер
Новини Представники навчального закладу зустрілись з шукачами роботи та роботодавцями

Представники навчального закладу зустрілись з шукачами роботи та роботодавцями

3 березня Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) взяв участь у Ярмарку вакансій, який відбувся у приміщенні ОСК "Металіст". Захід став інформаційно-професійним майданчиком для комунікації представників навчального закладу з шукачами роботи та роботодавцями.

Відвідувачам Ярмарку вакансій розповіли про переваги навчання дорослого населення, презентували напрямки та умови навчання. На мультимедійному екрані демонстрували аудиторії, майстерні, обладнання та інвентар, задіяний в навчальному процесі.

Шукачі роботи мали змогу не лише поспілкуватись з представниками ХЦПТО ДСЗ, а й оцінити можливість працевлаштування після навчання, орієнтуючись на пропозиції роботодавців  безпосередньо на заході.

Увазі відвідувачів заходу були представлені пробні кваліфікаційні роботи слухачів за професіями сфери металообробки. Розповідалось про перспективи зайнятості після проходження виробничої практики.

Всі охочі отримали інформаційні буклети та листівки від навчального закладу. Зацікавлені – обмінялись контактами. Таким чином, ярмарок вакансій став рекламоносієм, PR-акцією для зміцнення іміджу навчального закладу, шансом для бажаючих знайти свій варіант вирішення проблеми працевлаштування та самореалізації.

За підсумками заходу, 385 осіб були проінформовані щодо особливостей навчання у ХЦПТО ДСЗ, 46 осіб отримали консультації щодо вибору професії за якими здійснюється навчання.