Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

Пошук

Банер
Новини Майбутні педикюрники склали екзамен

Майбутні педикюрники склали екзамен

У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) відбувся екзамен для педикюрників. Слухачі продемонстрували знання та вміння, які здобули під час навчання

Слухачі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) склали державний іспит за професією «педикюрник». Під час навчання випускники опанували професійну майстерність педикюрної справи, основи матеріалознавства у професії, основи санітарії та гігієни, а також основи професійної етики та психології. Всього навчання тривало 3,5 місяців.

За період навчання слухачі проходили виробниче навчання в майстернях ХЦПТО ДСЗ. Професійні навички відпрацьовували під час виробничої практики на базі підприємств міста Харкова та області, таких як салони «Сеньорита», «Золота троянда», «Мрія», «Мастер», «Аліна», ФО-П Єндовицька, ФО-П Бойко.