Пошук

Банер
Новини Учасники літнього профорієнтаційного табору знайомились з навчальним процесом

Учасники літнього профорієнтаційного табору знайомились з навчальним процесом

У рамках літнього профорієнтаційного табору «У світі професій», що знаходиться на базі Харківського міського центру зайнятості, у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулась екскурсія для дітей шкільного віку. Відвідувачі ознайомились із ринком праці, популярними спеціальностями та навіть попрактикувались у роботі.

Сьогодні Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості люб’язно відкрив двері для учасників літнього профорієнтаційного табору «У світі професій» з Харківського міського центру зайнятості. Підопічні Громадської організації «Амма» діти пройшлись кабінетами та майстернями, в яких дорослі люди освоюються потрібні ринку праці професії.

Школярі оглянули навчальний заклад, познайомились з викладачами, дізнались про особливості роботи верстатника широкого профілю, налагоджувальника верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням, слюсаря-ремонтника, в'язальника трикотажних виробів та полотна, будівельника.

Під наглядом досвідчених майстрів виробничого навчання діти спробували себе в різних сферах професійної діяльності. Екскурсанти попрацювати на сучасному обладнанні та були вражені процесом роботи в’язальної машини та верстатів з металообробки.