Как лечить бронхиальную астму. Советы как лечить астму. Где лечить бронхиальную астму. Чем лечить горло ребенку. Красное горло чем лечить быстрее. Чем лечить больное горло. Как лечить гнойную ангину. Скажите как лечить гнойную ангину ребенку. Как лечить ангину антибиотиками. Как лечить сухой кашель. У меня сильный кашель как лечить. Как лечить кашель народными средствами. Средства для возбуждения женщин. Быстрое возбуждение женщины. Признаки возбуждения у женщин. Волосы уход в домашних условиях. Быстрый уход за волосами и лицом. Уход за сухими волосами. Боли в спине лечение. Народное лечение спины дома. Лечение спины народными средствами. Лечение пальцев ног. Почему судороги в ногах причины лечение. Лечение ног народными средствами.

Пошук

Банер
Новини Учасники літнього профорієнтаційного табору знайомились з навчальним процесом

Учасники літнього профорієнтаційного табору знайомились з навчальним процесом

У рамках літнього профорієнтаційного табору «У світі професій», що знаходиться на базі Харківського міського центру зайнятості, у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулась екскурсія для дітей шкільного віку. Відвідувачі ознайомились із ринком праці, популярними спеціальностями та навіть попрактикувались у роботі.

Сьогодні Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості люб’язно відкрив двері для учасників літнього профорієнтаційного табору «У світі професій» з Харківського міського центру зайнятості. Підопічні Громадської організації «Амма» діти пройшлись кабінетами та майстернями, в яких дорослі люди освоюються потрібні ринку праці професії.

Школярі оглянули навчальний заклад, познайомились з викладачами, дізнались про особливості роботи верстатника широкого профілю, налагоджувальника верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням, слюсаря-ремонтника, в'язальника трикотажних виробів та полотна, будівельника.

Під наглядом досвідчених майстрів виробничого навчання діти спробували себе в різних сферах професійної діяльності. Екскурсанти попрацювати на сучасному обладнанні та були вражені процесом роботи в’язальної машини та верстатів з металообробки.