Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.

Пошук

Банер
Новини Вчора — випускниці, сьогодні — трудівниці: відбувся випуск групи в’язальниць

Вчора — випускниці, сьогодні — трудівниці: відбувся випуск групи в’язальниць

Слухачки продемонстрували набуті вміння, які отримали на навчальних курсах у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. На знак подяки випускниці створили унікальну в’язану ляльку, яка стане талісманом навчального закладу. Деякі кваліфіковані спеціалістки працевлаштувались відразу після випуску

У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі - ХЦПТО ДСЗ) відбувся випуск слухачів за професією «В’язальник трикотажних виробів та полотна».

Окрім в’язання спицями та гачком, випускниці ХЦПТО ДСЗ опанували навички роботи на ручних та промислових в’язальних машинах. Практичні вміння продемонстрували у виготовленні шкарпеток, рукавиць, рейтуз, шапок, хусток, спідниць, суконь, сумок, взуття. Творчий підхід до роботи слухачки проявили в оздобленні власних виробів різноманітними візерунками та елементами декору.

«Родзинкою» цього випуску стало створення дівчатами так званого «оберегу в’язальної майстерні», в’язаної ляльки Петлі Підвивертівни Спициної. Слухачки створили талісман на знак вдячності за отриману протягом 5,5 місяців актуальну професію. Цим арт-проектом випускниці сформували основу для подальшої реалізації творчого потенціалу у створенні колекції одягу для ляльки слухачами наступної групи. На нових учнів в’язальна майстерня очікує вже 28 серпня 2017 року.

Сім в’язальниць пройшли дві навчальні практики на підприємствах міста Харкова та області, здали Державну кваліфікаційну атестацію та отримали посвідчення про здобуття відповідної кваліфікації 2 та 3 розрядів.

За підсумками навчальних практик двох дівчат вже запросили роботодавці для працевлаштування на підприємствах. Інші випускниці мають намір відкрити власну справу за обраною професією.

ХЦПТО ДСЗ запрошує на навчання всіх бажаючих не лише здобути нову професію «В’язальника трикотажних виробів та полотна», але й розкрити в собі творчі задатки.