Продажа новостроек от застройщика. Готовые новостройки продажа квартир от застройщика. Продажа новостроек в подмосковье. Продажа загородной недвижимости. Большой рынок загородной недвижимости. Обзор загородной недвижимости. Укладка линолеума на пол. Быстрая укладка линолеума своими руками. Цена укладка линолеума. Ремонт клавиатуры ноутбука. Быстрый ремонт клавиатуры своими руками. Сколько стоит ремонт клавиатуры. Потребительский кредит проценты. Кредит потребительский где взять. Потребительский кредит низкая процентная ставка. World of warcraft скачать торрент. Популярная игра world of warcraft. World of warcraft бесплатно. Журнал моделист конструктор. Журнал моделист конструктор онлайн. Моделист конструктор читать онлайн. Купить квартиру на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже. Минусы квартиры на первом этаже.

Пошук

Банер
Новини Вчора — випускниці, сьогодні — трудівниці: відбувся випуск групи в’язальниць

Вчора — випускниці, сьогодні — трудівниці: відбувся випуск групи в’язальниць

Слухачки продемонстрували набуті вміння, які отримали на навчальних курсах у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. На знак подяки випускниці створили унікальну в’язану ляльку, яка стане талісманом навчального закладу. Деякі кваліфіковані спеціалістки працевлаштувались відразу після випуску

У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі - ХЦПТО ДСЗ) відбувся випуск слухачів за професією «В’язальник трикотажних виробів та полотна».

Окрім в’язання спицями та гачком, випускниці ХЦПТО ДСЗ опанували навички роботи на ручних та промислових в’язальних машинах. Практичні вміння продемонстрували у виготовленні шкарпеток, рукавиць, рейтуз, шапок, хусток, спідниць, суконь, сумок, взуття. Творчий підхід до роботи слухачки проявили в оздобленні власних виробів різноманітними візерунками та елементами декору.

«Родзинкою» цього випуску стало створення дівчатами так званого «оберегу в’язальної майстерні», в’язаної ляльки Петлі Підвивертівни Спициної. Слухачки створили талісман на знак вдячності за отриману протягом 5,5 місяців актуальну професію. Цим арт-проектом випускниці сформували основу для подальшої реалізації творчого потенціалу у створенні колекції одягу для ляльки слухачами наступної групи. На нових учнів в’язальна майстерня очікує вже 28 серпня 2017 року.

Сім в’язальниць пройшли дві навчальні практики на підприємствах міста Харкова та області, здали Державну кваліфікаційну атестацію та отримали посвідчення про здобуття відповідної кваліфікації 2 та 3 розрядів.

За підсумками навчальних практик двох дівчат вже запросили роботодавці для працевлаштування на підприємствах. Інші випускниці мають намір відкрити власну справу за обраною професією.

ХЦПТО ДСЗ запрошує на навчання всіх бажаючих не лише здобути нову професію «В’язальника трикотажних виробів та полотна», але й розкрити в собі творчі задатки.