Как лечить бронхиальную астму. Советы как лечить астму. Где лечить бронхиальную астму. Чем лечить горло ребенку. Красное горло чем лечить быстрее. Чем лечить больное горло. Как лечить гнойную ангину. Скажите как лечить гнойную ангину ребенку. Как лечить ангину антибиотиками. Как лечить сухой кашель. У меня сильный кашель как лечить. Как лечить кашель народными средствами. Средства для возбуждения женщин. Быстрое возбуждение женщины. Признаки возбуждения у женщин. Волосы уход в домашних условиях. Быстрый уход за волосами и лицом. Уход за сухими волосами. Боли в спине лечение. Народное лечение спины дома. Лечение спины народными средствами. Лечение пальцев ног. Почему судороги в ногах причины лечение. Лечение ног народными средствами.

Пошук

Банер
Новини Програмісти на іспиті показали високий рівень підготовки

Програмісти на іспиті показали високий рівень підготовки

У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбувся іспит слухачів за професією «оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». За час навчання випускники освоїли основи програмування, системи обслуговування комп’ютерів та вдосконалили свої навички на місцевих підприємствах

У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) відбувся іспит слухачів за професією «оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» (далі — оператор). Протягом п'яти з половиною місяців вони вивчали основи алгоритмізації та програмування, операційні системи та їх обслуговування, комп’ютерні мережі, засоби комп’ютерних інформаційних систем, основи HTML і CSS та PHP, основи комп’ютерної графіки та WEB-дизайну, технології обробки інформації та інші предмети.

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення готує до роботи і налаштовує апаратне забезпечення, периферійні пристрої, операційну систему персонального комп'ютера і мультимедійне обладнання. Також він конвертує файли з цифровою інформацією в різні формати, обробляє аудіо - візуальний контент засобами звукових, графічних і відео-редакторів. Оператор створює і відтворює відеоролики, презентації, слайд-шоу, медіафайли та іншу підсумкову продукцію з вихідних аудіо-, візуальних даних та засобами мультимедійних компонентів персонального комп'ютера та мультимедійного обладнання. Вміє керувати розміщенням цифрової інформації на дисках персонального комп'ютера, тиражує мультимедіа контент на різних знімних носіях інформації, публікує мультимедіа контент в мережі Інтернет.

Під час виробничої практики, яка проходила на підприємствах міста та області, слухачі вдосконалювали свою професійну майстерність, набували нових знань та навичок.

Державна кваліфікаційна комісія відзначила відмінну підготовку майбутніх операторів, побажала їм вдалого старту та успішної реалізації їхніх задумів і сподівань.

Дипломи фахівців отримали 12 випускників.