Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.

Пошук

Банер
Новини Програмісти на іспиті показали високий рівень підготовки

Програмісти на іспиті показали високий рівень підготовки

У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбувся іспит слухачів за професією «оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». За час навчання випускники освоїли основи програмування, системи обслуговування комп’ютерів та вдосконалили свої навички на місцевих підприємствах

У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) відбувся іспит слухачів за професією «оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» (далі — оператор). Протягом п'яти з половиною місяців вони вивчали основи алгоритмізації та програмування, операційні системи та їх обслуговування, комп’ютерні мережі, засоби комп’ютерних інформаційних систем, основи HTML і CSS та PHP, основи комп’ютерної графіки та WEB-дизайну, технології обробки інформації та інші предмети.

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення готує до роботи і налаштовує апаратне забезпечення, периферійні пристрої, операційну систему персонального комп'ютера і мультимедійне обладнання. Також він конвертує файли з цифровою інформацією в різні формати, обробляє аудіо - візуальний контент засобами звукових, графічних і відео-редакторів. Оператор створює і відтворює відеоролики, презентації, слайд-шоу, медіафайли та іншу підсумкову продукцію з вихідних аудіо-, візуальних даних та засобами мультимедійних компонентів персонального комп'ютера та мультимедійного обладнання. Вміє керувати розміщенням цифрової інформації на дисках персонального комп'ютера, тиражує мультимедіа контент на різних знімних носіях інформації, публікує мультимедіа контент в мережі Інтернет.

Під час виробничої практики, яка проходила на підприємствах міста та області, слухачі вдосконалювали свою професійну майстерність, набували нових знань та навичок.

Державна кваліфікаційна комісія відзначила відмінну підготовку майбутніх операторів, побажала їм вдалого старту та успішної реалізації їхніх задумів і сподівань.

Дипломи фахівців отримали 12 випускників.