Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Пошук

Банер
Новини Керівники підприємств та організацій Харківщини обговорили розвиток професійно-технічної освіти у регіоні

Керівники підприємств та організацій Харківщини обговорили розвиток професійно-технічної освіти у регіоні

Про осучаснення професійно-технічної освіти говорили у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Під час засідання Координаційної ради з питань підготовки професійно-мобільних робітників учасники заходу обговорювали можливості розвитку напрямів підготовки працівників, способи популяризації робітничих професій та осучаснення комп’ютерного і програмного забезпечення навчального закладу

У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі — ХЦПТО ДСЗ) відбулося засідання Координаційної ради з питань підготовки професійно-мобільних робітників. У заході взяли участь 25 керівників підприємств та організацій міста Харкова та області. Засідання відкрив заступник директора Харківського обласного центру зайнятості Анатолій Толстих.

Він зазначив, що основною метою засідання сектору металообробних професій є розвиток соціального партнерства, упровадження нових технологій у навчальний процес. Крім цього, розглядали питання оновлення змісту навчальних програм відповідно з урахуванням регіональних та галузевих особливостей, вимог роботодавців та стану проблем працевлаштування. За словами А. Толстих, нинішнього працівника вже не влаштовує абстрактна професійна освіта, що не прив’язана до ринку праці і не здатна забезпечити фінансовий достаток. Молодь здебільшого намагається обрати професію, яка дасть їй гарантоване робоче місце, гарні умови праці й високу заробітну плату. Всі ці факти вимагають змін у професійно-технічній освіті, а саме осучаснення комп’ютерного і програмного забезпечення навчального закладу з метою підготовки кваліфікованих робітників за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій.

Член Координаційної ради Олександр Карпенко розповів про використання вітчизняного та зарубіжного досвіду у формуванні професійної компетентності слухачів, інформував про форми співпраці з роботодавцями у підготовці фахівців сфери металообробки. Також в рамках засідання говорили про налагодження співпраці з зацікавленими структурами як на регіональному, так і міжрегіональному рівнях з метою забезпечення якості підготовки фахівців та підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Запрошені представники підприємств ознайомились з програмами та навчальними планами за професіями металообробки, побачили інновації в організації виробничого навчання, а також використання сучасного устаткування й виробничих технологій.

З пропозицією популяризації та розширення сфери ліцензування нових професій виступив член координаційної ради директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Імперія металів» Володимир Полянський. Він подякував керівництву ХЦПТО ДСЗ за підготовку високопрофесійних робітників. При цьому наголосив, що 70% співробітників підприємства — це випускники навчального центру, які залишились працювати після проходження виробничої практики. Директор Приватного підприємства «Зінченко Ігор Костянтинович» відзначив сучасність матеріально-технічної бази закладу та запропонував ліцензувати професію «технолог–програміст» як вимогу та потребу сучасного ринку праці.

По закінченню засідання кращим роботодавцям оголосили подяку за співпрацю та нагородили почесними грамотами.