Пошук

Банер
Новини

Майбутні підприємці склали іспити з бізнес-планування

У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пройшов іспит за цільовим курсом «Стратегічне планування і розвиток приватного підприємництва».

Іспит для швачок пройшов у формі демонстрації моделей одягу

У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) провели Державну кваліфікаційну атестацію за професією «швачка». Іспит для випускної групи пройшов у формі демонстрації моделей одягу. Також були присутні роботодавці.

Манікюрники склали іспит у Харківському центрі професійно-технічної освіти

Професію «Манікюрник, педикюрник» опанували слухачі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Протягом півріччя вони пізнавали основи професії, якісні знання з яких підтвердили на екзамені.

Харківський центр професійно-технічної освіти презентував умови навчання

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) взяв участь у XI міжнародній виставці освітніх закладів «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017», яка проходила протягом 13-15 квітня у приміщенні Палацу спорту.

Перукар (перукар-модельєр) успішно здали іспит

5 квітня у Центрі відбувся екзамен за професією перукар (перукар-модельєр), під час навчання слухачі набули знань з перукарської справи та матеріалознавства.

Більше статтей...