Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

Пошук

Банер
Новини

Професійним перукарям вручили дипломи

На іспиті у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі — ХЦПТО ДСЗ) випускниці продемонстрували вміння з перукарської справи, які здобули під час навчання

Майбутні педикюрники склали екзамен

У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) відбувся екзамен для педикюрників. Слухачі продемонстрували знання та вміння, які здобули під час навчання

Майбутні підприємці склали іспити з бізнес-планування

У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пройшов іспит за цільовим курсом «Стратегічне планування і розвиток приватного підприємництва».

Іспит для швачок пройшов у формі демонстрації моделей одягу

У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) провели Державну кваліфікаційну атестацію за професією «швачка». Іспит для випускної групи пройшов у формі демонстрації моделей одягу. Також були присутні роботодавці.

Манікюрники склали іспит у Харківському центрі професійно-технічної освіти

Професію «Манікюрник, педикюрник» опанували слухачі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Протягом півріччя вони пізнавали основи професії, якісні знання з яких підтвердили на екзамені.

Більше статтей...