Пошук

Банер
Новини

За підсумками практики слухачам – касирам запропонували робочі місця

5 квітня закінчили навчання слухачі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) за професією «Касир торговельного залу». Протягом чотирьох місяців вони вивчали інформаційні технології, техніку і механізацію торговельних розрахунків основи правових знань, галузевої економіки та підприємництва. Навчались тонкощам ділової етики та культури спілкування.

Покоївки готові працювати в готелях та туристичних комплексах

5 квітня у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) склали іспит слухачі за професією «Покоївка». Випускники володіють ґрунтовними знаннями щодо технології обслуговування в готелях та туристичних комплексах, будівлі та обладнання туристичних комплексів, санітарії та гігієни в підприємствах готельного типу, які необхідні в роботі.

Оператори з обробки інформації та програмного забезпечення успішно здали іспит

4 квітня здали державний кваліфікаційний іспит слухачі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». За 5,5 місяців майбутні випускники отримали знання з основ алгоритмізації та програмування.

Відбувся випуск слухачів за професією «Адміністратор»

3 квітня у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) відбувся випуск слухачів за професією «Адміністратор». В процесі навчання випускники вивчали внутрішні і зовнішні процеси діяльності підприємства, основи правових знань, галузевої економіки та підприємництва.

Міністр соцполітики відвідав Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Міністр соціальної політики України Андрій Рева під час робочого візиту до м. Харкова відвідав Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ). Супроводжували міністерську делегацію директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко та перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. У складі делегації був і Посол Держави Ізраїль Еліав Бєлоцерковські, який зацікавлений у робітниках будівельної галузі.

Більше статтей...