Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

Пошук

Банер
Новини

Харківський центр професійно-технічної освіти презентував умови навчання

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) взяв участь у XI міжнародній виставці освітніх закладів «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017», яка проходила протягом 13-15 квітня у приміщенні Палацу спорту.

Перукар (перукар-модельєр) успішно здали іспит

5 квітня у Центрі відбувся екзамен за професією перукар (перукар-модельєр), під час навчання слухачі набули знань з перукарської справи та матеріалознавства.

За підсумками практики слухачам – касирам запропонували робочі місця

5 квітня закінчили навчання слухачі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) за професією «Касир торговельного залу». Протягом чотирьох місяців вони вивчали інформаційні технології, техніку і механізацію торговельних розрахунків основи правових знань, галузевої економіки та підприємництва. Навчались тонкощам ділової етики та культури спілкування.

Покоївки готові працювати в готелях та туристичних комплексах

5 квітня у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) склали іспит слухачі за професією «Покоївка». Випускники володіють ґрунтовними знаннями щодо технології обслуговування в готелях та туристичних комплексах, будівлі та обладнання туристичних комплексів, санітарії та гігієни в підприємствах готельного типу, які необхідні в роботі.

Оператори з обробки інформації та програмного забезпечення успішно здали іспит

4 квітня здали державний кваліфікаційний іспит слухачі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». За 5,5 місяців майбутні випускники отримали знання з основ алгоритмізації та програмування.

Більше статтей...