Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Пошук

Банер
Новини

Покоївки готові працювати в готелях та туристичних комплексах

5 квітня у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) склали іспит слухачі за професією «Покоївка». Випускники володіють ґрунтовними знаннями щодо технології обслуговування в готелях та туристичних комплексах, будівлі та обладнання туристичних комплексів, санітарії та гігієни в підприємствах готельного типу, які необхідні в роботі.

Оператори з обробки інформації та програмного забезпечення успішно здали іспит

4 квітня здали державний кваліфікаційний іспит слухачі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». За 5,5 місяців майбутні випускники отримали знання з основ алгоритмізації та програмування.

Відбувся випуск слухачів за професією «Адміністратор»

3 квітня у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) відбувся випуск слухачів за професією «Адміністратор». В процесі навчання випускники вивчали внутрішні і зовнішні процеси діяльності підприємства, основи правових знань, галузевої економіки та підприємництва.

Міністр соцполітики відвідав Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Міністр соціальної політики України Андрій Рева під час робочого візиту до м. Харкова відвідав Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ). Супроводжували міністерську делегацію директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко та перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. У складі делегації був і Посол Держави Ізраїль Еліав Бєлоцерковські, який зацікавлений у робітниках будівельної галузі.

Понад 500 харківські школярі дізнались про актуальні професії

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) взяв участь у профорієнтаційному заході «Ярмарок професій». Захід відбувся у палаці дитячої та юнацької творчості «Істок». Представники навчального закладу ознайомили школярів з послугами щодо професійної підготовки, розповіли про професії затребувані на ринку праці.

Більше статтей...