Пошук

Банер
Новини

Майстер-класи для малечі – діти себе у різних сферах професійної діяльності

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості долучився до профорієнтаційного заходу «Місто професій». Малеча, прогулюючись Центральним парком культури та відпочинку ім. М. Горького, змогла спробувати себе у ролі різних працівників. За 13 професіями відбулись майстер-класи.

Творчий іспит слухачів за професією "В'язальник трикотажних виробів та полотна"

Слухачі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі - ХЦПТО ДСЗ)  завершили своє навчання за професією: "В’язальник трикотажних виробів та полотна".

Штукатури і монтажники гіпсокартонних конструкцій успішно склали іспити

іспитиУ Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) відбувся випуск одразу двох груп. Штукатури і монтажники гіпсокартонних конструкцій склали успішно іспити і вже готові до роботи.

Вдосконалювали шляхи співпраці з роботодавцями

шляхиПсихолог Харківського центру професійно-технічної освіти Тамара Мостіпан та фахівець Харківського районного центру зайнятості Надія Щербань провели в інформаційно-консультаційному центрі Харківського районного центру зайнятості семінар для роботодавців м. Мерефи.

З фельдшера в станочники: щорічно до 5 тис. безробітних харків’ян обирають профтехосвіту

перепідготовкаДо 95% випускників Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості працевлаштовуються, про це повідомив директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко. Безробітні перенавчаються з фельдшера в станочники широкого профілю, з економіста на оператора верстатів з програмним керуванням, з інженера в швачку.

Більше статтей...