Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

Пошук

Банер
Новини

Золочівські школярі подорожували виробничими майстернями та «приміряли» професії

Фахівці Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості провели для школярів Золочівської гімназії №1 професіографічну екскурсію по виробничим майстерням.

Навчальний заклад взяв участь наймасштабнішому столичному ярмарку вакансій

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості взяв участь наймасштабнішому столичному ярмарку вакансій «В новий рік – з новою роботою!». Захід відбувся у приміщенні столичного вокзалу станції «Київ-Пасажирський». Представники навчального закладу презентували перехожим напрямки професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації. Розповідали про терміни навчання, унікальну матеріально-технічну та учбову базу, про умови вступу та вимоги до слухачів.

Психолог порадила дітям з інвалідністю вибрати таку професію і роботу, яка буде їх «молитвою»

Практичний психолог Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) Тамара Мостіпан зустрілась випускниками Харківського обліково-економічного технікуму-інтернату ім. Ф.Г. Ананченка. В цьому навчальному закладі навчаються діти з інвалідністю. Саме у них найчастіше виникають проблеми з пошуком роботи та працевлаштуванням: спрацьовують різного роду стереотипи, які щільно закріпилися в людській свідомості. Щоб подолати їх та допомогти дітям досягти успіху, Т. Мостіпан розповіла про сучасні реалії на ринку праці, як підвищити свою конкурентоспроможність, як презентувати себе перед роботодавцем.

Ярмарок на колесах

З  15.11.2016 по 18.11.2016р. Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості взяв  участь у Ярмарку вакансій «на колесах» «Майбутнє починається сьогодні».

Випускниці - швачки влаштували показ моделей

Випускниці - швачки під час державної кваліфікаційної атестації у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) влаштували показ моделей. Це підсумувало ті знання і вміння, які вони отримали під час навчання.

Більше статтей...