Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

Пошук

Банер
Новини

Вдосконалювали шляхи співпраці з роботодавцями

шляхиПсихолог Харківського центру професійно-технічної освіти Тамара Мостіпан та фахівець Харківського районного центру зайнятості Надія Щербань провели в інформаційно-консультаційному центрі Харківського районного центру зайнятості семінар для роботодавців м. Мерефи.

З фельдшера в станочники: щорічно до 5 тис. безробітних харків’ян обирають профтехосвіту

перепідготовкаДо 95% випускників Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості працевлаштовуються, про це повідомив директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко. Безробітні перенавчаються з фельдшера в станочники широкого профілю, з економіста на оператора верстатів з програмним керуванням, з інженера в швачку.

Екскурсія для перспективних роботодавців

РоботодавціКерівництво ТОВ «Харківський завод підйомно-транспортного устаткування» ознайомилось з роботою Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі - ХЦПТО ДСЗ). В ході зустрічі роботодавці поспілкувались з викладачами та слухачами ХЦПТО ДСЗ. Їх зацікавила можливість підготовки навчальним закладом потрібних виробництву працівників.

Операторів верстатів з програмним керуванням запросили на роботу

Оператор верстатівУ Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі - ХЦПТО ДСЗ) завершили навчання слухачі за професією оператора верстатів з програмним керуванням. Представники ПАТ «Харківський машинобудівний завод «Світло Шахтаря» високо оцінили набуті знання та вміння випускників ХЦПТО ДСЗ та запропонували їм пройти співбесіду щодо подальшого працевлаштування.

Слухачів заманювали майстер-класами та презентацією обладнання

роботаХарківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) взяв участь в ярмарку вакансій, який пройшов в приміщенні Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка під лозунгом «Реальна робота за добрі гроші!». Навчальний заклад продемонстрував перспективні напрямки професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації безробітних.

Більше статтей...