Пошук

Банер
Новини

Місячник презентаційних заходів для населення

місячник

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) провів місячник презентаційних заходів для населення Харківської області на базі місцевих центрів зайнятості. Відвідувачі заходів дізнались про професії, які користуються попитом на ринку праці, про можливості навчального закладу, про умови вступу та навчання, соціальний захист та перспективи працевлаштування.

Комп'ютерні знання, як перепустка на ринок праці

операторы выпускУ Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості закінчили навчання оператори з обробки інформації та програмного забезпечення. Слухачі освоїли техніко-експлуатаційні характеристики обладнання інформаційних систем; структуру та порядок установлення операційних систем;

Вітаємо випускників! Оператори, налагоджувальники та кравці

випуск травень

Травень став справжнім місяцем випускників у Харківському центрі професійно-технічної освіти. За першу половину останнього місяця весни одразу чотири групи слухачів успішно пройшли Державну кваліфікаційну атестацію.

Мобільно про освітні послуги

мобільні пунктиПрактичний психолог Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) Тамара Мостіпан популяризуватиме освітні послуги ХЦПТО ДСЗ у мобільних центрах зайнятості, які протягом травня 2016 працюватимуть поблизу 3 найбільших транспортних вузлів.

Щоб праця була безпечною, її потрібно охороняти

охорона праці

У Всесвітній день охорони праці викладач вищої категорії Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Ольга Рибкіна провела тренінг-семінар для фахівці Харківського обласного центру зайнятості. Вона розповіла про основні етапи розвитку охорони праці, про виявлення профзахворювань, про надмірне використання праці людей.

Більше статтей...