Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

Пошук

Банер
Новини

Швачки продемонстрували високий рівень професійної підготовки

швачкиУ Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) відбулася Державна кваліфікаційна атестація групи 12-ХЦ/16 за професією «швачка». Іспит для випускників проходив у вигляді демонстрації моделей одягу, які були розроблені особисто слухачами випускної групи.

Роботодавців заохочували унікальними сервісами обслуговування

зустрічХарківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) провів екскурсію для представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій та роботодавці Дергачівського району. Гості ознайомились з можливостями навчального закладу в питаннях професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації робітників, оглянули аудиторії та виробничі майстерні.

Вітаємо випускників! Слухачі за професією «Покоївка» успішно склали іспити та закінчили навчання

покоївки

Професія «покоївка»у сучасному житті займає своє особисте місце. Сьогодні без покоївки не обходиться жодний готель, пансіонат, тощо. 23  червня  цього року у навчальному закладі Харківський центр професійно-технічної освіти відбувся випуск за професією «Покоївка».

Вітаємо! Відбувся випуск слухачів за професією «Адміністратор»

адміністратор

Професія адміністратора вже досить тісно увійшла в наше життя. У нинішній динамічний час управління організацією є досить складною роботою, яку неможливо виконати лише завдяки стандартним простим схемам управління.

Вітаємо випускників! Слухачі за професією «Косметик» успішно закінчили навчання

косметик

06.06.2016 року в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості закінчили навчання та склали іспит слухачі за професією «Косметик». Слухачі на протязі 6 місяців опановували мистецтво краси зовнішності жінки, а зараз уже і чоловіка як одного із елементів успішності в суспільстві та бізнесі.

Більше статтей...