Не зволікай! Запишись на навчання у квітні за професіями: оператор верстатів з програмним керуванням, муляр, токар, штукатур.

ІСТОРІЯ ЗАКЛАДУ

ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА

ДОРОСЛОГО НАСЕЛЕННЯ

КЕРІВНИЦТВО ЗАКЛАДУ

НАВЧАЛЬНА БАЗА

НАВЧАЛЬНІ ПЛАНИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості України – державний професійно-технічний заклад третього атестаційного рівня.

Центр здійснює професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації дорослого населення у тому числі працівників підприємств, установ та організацій за кошти юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, безробітних громадян, які перебувають на обліку в центрах зайнятості України, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, інших громадян України за власні кошти. Випускники Центру користуються значним попитом у роботодавців. Тому що, за час навчання вони встигають отримати теоретичні знання та практичний досвід роботи. Головна роль у цьому процесі належить майстрам виробничого навчання. Саме від них залежить як рівень професійної підготовки учнів, так і рівень їхньої вихованості.