11-10-2021

ІНФОРМУВАННЯ ГРОМАД ХАРКІВЩИНИ

Триває інформування очильників та роботодавців Харківської області про можливість скористатися спектром освітніх послуг, які надає Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
 
8 жовтня 2021 року до Центру завітали представники та роботодавці Лозівської, Близнюківської та Сахновщинської об'єднаних теріторіальних громад.
 
На початку заходу учасники ознайомились з матеріально-технічною базою Центра для проведення професійно-практичної підготовки за професіями сфер металообробної промисловості, будівництва, сільськогосподарського виробництва та сфери послуг.
 
Надалі відбувся круглий стіл "Інформування про послуги служби зайнятості та популяризації робітничих професій", під час якого були розглянуті наступні питання:
✔️ презентація професій та короткотермінових курсів цільового призеначення, за якими проводиться навчання в Центрі;
✔️ можливість для мешканців громад стати учасниками проєкту «Навчальна платформа служби зайнятості для громад»;
✔️ визначення ефективних шляхів взаємодії між обласною службою зайнятості, Центром та роботодавцями територіальної громади.
 
За результатами обговорення було досягнуто домовленостей про подальшу співпрацю та визначено основні вектори роботи.
 
"Найбільш ефективним є встановлення особистих контактів між керівниками громад та роботодавціями, обговорення з ними актуальних питань, що стосуються стану ринку праці району, проведення спільних заходів щодо працевлаштування економічно активного населення, профорієнтації, перепідготовки та підвищення кваліфікації", - зазначила заступник директора з навчальної роботи Ірина Полуніна.

Роздрукувати