8-8-2019

ІСПИТ З ПРОФЕСІЇ «ШТУКАТУР»

Група 71-ХЦ/18 була створена Харківська обласна служба зайнятості ХОЦЗ 12 листопада для отримання в Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості професії «Штукатур» терміном навчання 3,9 місяця в кількості 10 чоловік. За цей час сформувався дружній колектив товаришів з віковою різницею 17,5 до 56 років з різними соціальними проблемами та рівнем освіти. 
Слухачі групи з бажанням здобували знання та навички нелегкої професії будівельника в навчальних кабінетах та майстерні. Вони прийняли активну участь в підготовці майстер-класу по механічному нанесенню гіпсових суміші , який був проведений компанією «SINIAT».
Виробничу практику по закріпленню здобутих професійних навичків слухачі відпрацьовували на будівельних об’єктах м. Харкова в славетних організаціях ПАТ «Трест Житлобуд-1» та ТДВ «Житлобуд -2» з кінця січня до початку березня. Саме в цей сезон будівельники стикаються з несприятливими погодними умовами, труднощами при виконанні технологічних операцій та висиханню штукатурки, з побутовими проблемами. Незважаючи на такі умови слухачі групи з інтересом прагнули засвоїти сучасні методи нанесення сумішів на поверхні, яких було достатньо на будові нових житлових комплексах «Меридіан» (Північна Салтівка) та «Сокольники». Крім цього слухачі були задіяні в реалізації програми міста по благоустрою під’їздів, зокрема під’їзду будинку №202 на Московському проспекті, де самостійно виконали його ремонт та оздоблення. 
Треба відзначити сумлінне ставлення до виконання норм виробничої практики слухачами групи, а саме: Корнієнка В., Момота О., Легезу О., Тіткову М., Гордієнка В., Дєєва В. 
Після складання державного іспиту та отримання кваліфікації «штукатур 3-го розряду» більшості слухачам поступили пропозиції від роботодавців з запрошенням на роботу.
Всім слухачам бажаємо успіхів та професійного росту в цій творчій професії, міцного здоров’я та матеріального статку.

Роздрукувати