8-7-2021

КАСИР ТОРГОВЕЛЬНОГО ЗАЛУ - ВІДПОВІДАЛЬНА ПРОФЕСІЯ!

7 липня 2021 року в Центрі відбулась державна кваліфікаційна атестація за професією "Касир торговельного залу". Дев'ять слухачів набули третю категорію професійної кваліфікації.

За час навчання слухачі отримали знання з предметів: «Техніка і механізація торговельних розрахунків», «Організація роботи магазина», «Товарознавство продовольчих та непродовольчих товарів», «Основи бухгалтерського обліку», «Охорона праці».

В процесі оволодіння професією, майбутні касири торговельного залу-навчались в лабораторії контрольно-касового обладнання на сучасній касовій техніці та опанували фіскальний реєстратор MG-T 808TL, портативний касовий апарат ІКС –М510, ваги електронні IKC -M510; сканер штрих-кодів DATALOGIK, сканер штрих-кодів Argox, детектор банкнот ультрафіолет СПЕКТР 5/і9, купюро рахувальна машина PRO 87U.

Виробнича практика у дівчат проходила на торговельних підприємствах міста Харків, Купянськ, Чугуїв у магазинах "ДАРС", "ПІКНІК" та у магазинах роздрібної мережі SMAKWELL. Під час виробничої практики слухачі опанували навички роботи на касових апаратах, проведення інвентаризації матеріальних цінностей, роботу з програмою "1-С".

Слід відзначити, що по завершенню виробничої практики кілька слухачок залишаються працювати за професією касира на своїх місцях практики.

За словами слухачки Наталії, професія касира вкрай відповідальна та вимагає не лише високої професійної підготовки, але й відмінних комунікаційних якостей. Постійна робота з людьми передбачає різні ситуації.
 
 

Роздрукувати