7-6-2018

Косметик – чарівник та професіонал!

Випуск слухачів за професією «Косметик».

      Усі ми піклуємось про чарівність  своєї зовнішності. Саме тому професія  «Косметик»  набуває все більшої популярності. Cлово «косметологія» означає «знання про красу». Проте до недавнього часу офіційно такої професії не існувало, а сьогодні вона найбільш затребована та оплачувана.

     6 червня 2018 р. закінчили  навчання слухачі  групи №72-ХЦ/17 за професією «Косметик». Підготовка слухачів тривала 6 місяців, відповідно до навчального плану вони вивчали особливості будови шкіри,  фактори старіння, естетичні недоліки, косметичні процедури, апаратну косметологію та техніку проведення косметичних процедур. Теорію майбутні косметики відпрацьовували в навчальному салоні, обладнаному за останніми вимогами індустрії краси та отримували професійні уміння та навички. Практичну частину навчання слухачі   закріпили на  виробничій  практиці в салонах, центрах та студіях краси  м. Харків та області.  (Салони  краси м. Харкова: «Золота орхідея», «Crèame studio», м. Первомайськ салон «Mari», м.Балаклея салон краси «Каприз»та інші).

       На державній кваліфікаційній атестації слухачами було продемонстровано високий рівень знань,  практичних умінь та навичок. Випускники отримали документи про освіту державного зразка з присвоєнням кваліфікації «Косметик». На ринку праці в сфері послуг косметики  затребувані, а професіонали, що напрацювали собі імʼя, клієнтуру, поза конкуренцією. Саме таких спеціалістів готує Харківський центр ПТО ДСЗ.

        Бути косметиком  - це покликання, а його робота дозволяє «лікувати» не тільки обличчя і тіло, а й душі, адже людина стає більш впевненою в собі, у своїй привабливості і будь-які перешкоди для неї перестають існувати.

      Всі ми пам’ятаємо  слова Достоєвського «Краса врятує світ»! Якщо людина виходить після процедури задоволена та усміхнена,  хороший настрій буде не тільки у неї , а й у всіх хто її побачить. Це професія,  яка приносить не тільки фінансовий успіх , а й душевне задоволення та безмежні можливості для розвитку.

 

Роздрукувати