17-3-2021

КРУГЛИЙ СТІЛ: ОБГОВОРИЛИ ВЕКТОРИ ВЗАЄМОДІЇ З ТЕРИТОРІАЛЬНОЮ ГРОМАДОЮ

16 березня 2021 року у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – Центр) відбувся Круглий стіл на тему: «Перспективи та основні напрямки взаємодії для розвитку громади».
 
На заході були присутні: директор Харківської обласної служби зайнятості Володимир Міненко, директор Центра Роман Кір'янов, заступник директора Центра Ірина Полуніна, голова Дергачівської територіальної громади Вячеслав Задоренко та представники громадських організацій.
 
Питання, які обговорювалися: участь у вітчизняних та міжнародних проєктах, розвиток малого підприємництва, стратегія підтримки ветеранів, задоволення кадрових потреб, в тому числі шляхом професійної підготовки та перепідготовки у Центрі.
 
Серед актуальних питань, які активно обговорювалися при зустрічі, можна виокремити організацію профорієнтаційних заходів серед шкільної молоді: екскурсій, майстер-класів для інформування про переваги навчання у Центрі за ліцензованими професіями, а також можливості організації короткотермінових курсів під потребу місцевих роботодавців – замовників робітничих кадрів.
 

Роздрукувати