20-9-2021

КВАЛІФІКОВАНІ ОПЕРАТОРИ ГОТОВІ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

У зв'язку з постійною модернізацією будівель різного типу і призначенння, упровадженням інноваційних підходів до обігріву стрімко виникає необхідність оновлення опалювального обладнання. Впроваджуються нові види палива і нові системи опалення. Все більшого значаення набуває навчання оператор котельні, який обслуговує системи опалення.
 
Ця професія пов'язана з об'єктами підвищеної небезпеки, тому й фахівці в цій області зобов'язані бути ознайомленими з основними методами роботи котлів і загальними вимогами до обслуговування опалювального обладнання.
 
17 вересня 2021 року у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулася державна кваліфікаційна атестація слухачів з професії «Оператор котельні».
 
Головою кваліфікаційної комісії був запрошений Петро Прядко, головний інженер ТОВ «Теплорембутпроект». Слухачі групи із зацікавленням пройшли всі етапи професійного навчання від теорії до практики в навчальних кабінетах та навчально-виробничій майстерні Центру.
 
Виробничу практику слухачі проходили на підприємствах Харкова та Харківської області: КП "Харківміськтепломережі", КП "ХТМ Холодногорська філія", КП «Чугуївтепло» та інших.
 
По завершенню атестації усім слухачам були видані свідоцтва державного зразка та присвоєна кваліфікація "Оператор котельні 3 розряду". Водночас слухачі отримали посвідчення з перевірки знань з питань охорони праці.

Роздрукувати