8-8-2019

КВАЛІФІКОВАНІ ВИНОГРАДАРІ ХАРКІВЩИНИ

Виноградар - це професіонал по посадці і вирощуванню різних сортів столового і промислового винограду.
Зазвичай, такий фахівець виробляє повний комплекс робіт, спрямованих на збільшення врожайності і поліпшення товарних якостей винограду. Зрозуміло, що для проваджень цих цілей, більшу частину часу виноградар проводить, працюючи в полі: висаджуючи, обробляючи і збираючи урожай цієї солодкої ягоди.
Роботодавці стверджують, що професія виноградаря - це покликання. Це й не дивно, адже для того щоб отримати хороший урожай, потрібно, в першу чергу, любити свою справу, а вже після вчитися всім необхідним для догляду за виноградом операціями.
Відомо, що спеціальність виноградаря входить в ТОП-20 найбільш затребуваних і потрібних в нашій країні. А це означає, що освоївши цю цікаву професію, Ви точно не залишитеся без роботи.
2 травня 2019 року слухачі групи №9-ХЦ/19 з професії «Виноградар» завершили своє навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та склали державну кваліфікаційну атетстацію, де показали відмінні показники засвоєння як теоретичних занянь, так і практичних. 
Виробниче начання слухачі проходили у садівному товаристві «Асоль» міста Харкова. На навчанні вони якісно виконували дорученні завдання: роботи з підготовки ділянки і грунту, обстеження виноградників на зараженність філоксерою з відколуванням коріння, підготовка саджанців винограду до садіння та інше.
Бажаємо випускникам міцного здоров'я, щедрої долі, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

Роздрукувати