10-8-2021

КВІТИ - ЦЕ ЖИТТЯ!

«Людині для життя потрібні сонце, воля і маленька квіточка», – сказав колись видатний казкар Ганс Крістіан Андерсен. І справді, квіти супроводжують нас протягом усього нашого життя: зустрічають при народженні, втішають у старості, радують на весіллях, іменинах, святкуваннях…
 
09 серпня 2021 року у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулася державна кваліфікаційна атестація слухачів з професії "Квітникар".
 
На атестації слухачі підтвердили високий рівень професійної підготовки, продемонстрували відмінні знання щодо складання плану квіткової композиції або посадкової програми, подбору необхідних сортів насіння, саджанців або цибулин; огляду та вирощування квітів (прополка, полив, добриво) тощо.
 
З упевненістю можна стверджувати, що атестація — це підсумок професійної майстерності слухача, демонстрація його найкращих професійних умінь.
 
"Квіти - це саме дивне створіння природи. Професія квітникаря стала для мене ідеальною роботою, як для творчої людини, що любить квіти і активну діяльність. Адже вона дозволяє поєднати і дизайнерські таланти, і копіткий процес вирощування, і, звичайно ж, результат, який напевно порадує всіх його оточуючих", - зазначила випускниця Наталя.

Роздрукувати