8-8-2019

МАЙБУТНI БIЗНЕСМЕНИ ЗАХИСТИЛИ СВОI ПРОЕКТИ ПIД ЧАС IСПИТУ.

У Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості 1квiтня 2019 року майбутні бізнесмени захищали свої бізнес плани.
Протягом 10 днів на курсі «Стратегічне планування і розвиток приватного підприємництва» опановували знання з маркетингу, оподаткування, бізнес планування у малому підприємництві, фінансування та кредитування суб’єктів підприємницької діяльності, правових основ підприємницької діяльності, психології ділового спілкування тощо.
Під час захисту випускники презентували бізнес-плани на різні теми: відкриття магазинів з торгівлі продуктовими, не продуктовими, канцелярськими товарами, магазини з продажу одягу також надання послуг з зварювальних, електроремонтних робіт, стацій технічного обслуговування автомобілів, організації дозвілля для дітей, ремонту офісної техніки та поліграфічних послуг, вирощування домашньої птиці тощо. 
Наступним кроком для майбутніх бізнесменів стане захист своїх проектів у центрі зайнятості та можливість отримання одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.
Всього сертифікати отримали 17 осіб.
Харківський центр професійно-технічної освіти, бажає майбутнім підприємцям розвиватись, розширювати кордони власної справи, створювати нові робочі місця та процвітання бізнесу!

Роздрукувати