26-10-2018

Майбутнім підприємцям – успішне майбутнє!

26.10.2018 У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пройшов іспит для підприємців-початківців.

Потягом 10 днів слухачі опановували знання за курсом: «Стратегічне планування та розвиток приватного підприємництва», отримали якісні знання  з основ підприємницької діяльності, а саме: правові основи, фінанси та кредитування суб’єктів підприємницької діяльності, маркетингові стратегії ефективного просування товарів та послуг, бізнес – планування, з охорони праці та психології ділового спілкування.

Результатом курсу, стало написання власних бізнес проектів. Майбутні підприємці захищали свої бізнес-плани за напрямами: «надання послуг у сфері громадського харчування-відкриття кав’ярні», «роздрібної торгівлі харчовими продуктами» та «роздрібної торгівлі непродовольчими товарами: текстильними та дитячими», «створення Інтернет - сайтів», «надання послуг з перевезень», «роздрібної торгівлі кормів для сільськогосподарських тварин та супутніх товарів»

        Наступним кроком для майбутніх бізнесменів стане захист своїх проектів у Харківському міському центрі зайнятості та можливість отримання одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

        Ми бажаємо випускникам:  наснаги, реалізації проектів та їх розширення та  стати конкурентоспроможними на ринку праці!

Роздрукувати