8-8-2019

МАЙСТЕР-КЛАСИ ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ БОГОДУХІВСЬКОГО ДИТЯЧОГО БУДИНКУ–ІНТЕРНАТУ

Сьогодні 4 березня 2019 року відбувся «Ярмарок професійних проб», організований Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у Богодухівському дитячому будинку-інтернаті та був присвячений святкуванню Масляної. 
Фацівці Харківського центру ПТО ДСЗ презентували 5 професій сфери послуг: перукар, манікюрник, в’язальник, швея, кухар.
Захід відвідав директор Харківська обласна служба зайнятостіВолодимир Міненко.
Заступник директора з навчальної роботи Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Irina Polyninaпривітала вихованців дитячого будинку-інтернату із початком Масляної і побажала, щоб цікаві майстер-класи принесли максимальну користь для кожного з учасників. 
Присутні із захватом долучалися до участі в майстер-класах з плетіння кіс, манікюру, вишивки, в’язання, випікання млинців. 
Кінцева мета заходу – навчити вихованців закладу навичкам професій, забезпечення їх замовленнями, у тому числі надомною працею. Про це було домовлено із керівництвом будинку-інтернату. Виконання робіт вже згодні оплачувати конкретні роботодавці. 
Директор Богодухівського дитячого будинку – інтернату Григорій Дорошенко наголосив на важливості проведення таких заходів для дітей з інвалідністю і подякував керівникам Харківської обласної служби зайнятості та ХЦПТО ДСЗ за співпрацю.
Наприкінці ярмарку всі із задоволенням поласували смачними млинцями з медом та варенням.

Роздрукувати