12-2-2021

МЕТАЛООБРОБНА ПРОМИСЛОВІСТЬ ХАРКІВЩИНИ ОТРИМАЄ КВАЛІФІКОВАНИХ ФРЕЗЕРУВАЛЬНИКІВ

Непросто сьогодні відшукати в сучасній машині деталь, над якою не потрудився б фрезерувальник - робітник однієї з найпоширеніших професій металообробної промисловості. Фрезою обробляють площини, пази, фасонні поверхні, зуби шестерень, різьблення і багато іншого. Фрезерні верстати працюють на будь-якому машинобудівному заводі, і знайти роботу за наявності необхідних навичок - справа нехитра.
 
 12 лютого 2021 року, відбувлася державна кваліфікаційна атестація слухачів з професії «Фрезерувальник».
 
На атестації слухачі підтвердили високий рівень професійної підготовки, продемонстрували відмінні знання щодо виконування операцій з фрезерування граней, прорізів, шипів, радіусів та площин; фрезерування на горизонтальних, вертикальних та копіювальних верстатах деталей тощо.
 
За результатами кваліфікаційних пробних робіт, виробничої практики, захисту письмових творчих робіт, слухачам присвоєно кваліфікацію «Фрезерувальник 2 розряду».
 
За словами слухача Олексія Фоменко, навчальний процес у Центрі дуже вдало організований. Окремо хочеться відзначити високий професіоналізм викладачів, добре ставлення до слухачів і прагнення допомогти домогтися відмінних результатів у професії фрезерувальника.

Роздрукувати